reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: „Wydarzenia” prosto ze Stadionu Śląskiego

dodano: 2021-12-27 11:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polsat/satkurier.pl

Polsat Polsat News „Wydarzenia” „Wydarzenia” to program, który o różnych porach mogą oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News, Polsat News 2 i Wydarzenia 24. W piątek, 31 grudnia br. o godz. 18:50 w kanałach Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24, a w późniejszym czasie w stacjach Polsat 1 i Polsat News 2, wyemitowane zostaną „Wydarzenia”, których gospodarzem będzie Michał Cholewiński, ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie, gdzie odbywać się będzie „Sylwestrowa Moc Przebojów - Sylwester Szczęścia”. Zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń” pojawi się „Gość Wydarzeń”, którego tego dnia poprowadzi Piotr Witwicki.

Polsat Polsat News „Wydarzenia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po świątecznych, bożonarodzeniowych emocjach czas na te związane z zakończeniem roku (więcej tutaj). W piątek, 31 grudnia br. główne wydanie „Wydarzeń” będzie emitowane prosto ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie, na którego scenie o godzinie 20:00 rozpocznie się, transmitowana w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i Polsat News, „Sylwestrowa Moc Przebojów - Sylwester Szczęścia” (więcej tutaj i tutaj). Główne wydanie „Wydarzeń” w sylwestra poprowadzi Michał Cholewiński (więcej tutaj).

- „Wydarzenia” są zawsze tam gdzie dzieją się interesujące naszych widzów sprawy. Dlatego też nie może nas zabraknąć na Stadionie Śląskim. To właśnie stąd będzie transmitowane ostatnie w tym roku wydanie „Wydarzeń”. W ten wyjątkowy wieczór przegląd najważniejszych informacji z kraju i ze świata przedstawi widzom Michał Cholewiński

- mówi Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.


Michał Cholewiński jest związany z Polsat News od czerwca tego roku (więcej tutaj). Widzowie znają go z roli prowadzącego „Wydarzeń 12:50”, „Wydarzeń 15:50”, „Wydarzeń wieczornych” oraz pasm „Nowy dzień z Polsat News” i „W rytmie dnia” (więcej tutaj i tutaj).

- To ogromne wyróżnienie. Cieszę się, że będę mógł gościć u widzów „Wydarzeń” tego wieczoru. Tym bardziej, że szykujemy to wydanie z wyjątkowego, pełnego emocji miejsca - Stadionu Śląskiego. Do zobaczenia w sylwestrowy wieczór oczywiście o godzinie 18:50

- mówi Michał Cholewiński.


W tym roku wydania specjalne „Wydarzeń” były realizowane m.in. z Opery Leśnej w Sopocie w trakcie „Polsat SuperHit Festiwalu” (więcej tutaj).

Zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń” nadawca zaprasza widzów na „Gościa Wydarzeń”, którego tego dnia poprowadzi Piotr Witwicki (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 390 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...