reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-21 - 2022-05-22

22-24.01 Polsat Sport: Futbol, MMA i magazyny

dodano: 2022-01-21 06:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 22-23 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, Eredivisie, Sky Bet Championship, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Serie A Tim, gala bokserska Premier Boxing Champions, Fight Exclusive Night 38 (FEN38) w Ostrowie Wielkopolskim, Ultimate Fighting Championship (UFC), biathlon, łyżwiarstwo figurowe, narciarstwo dowolne oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Fight Exclusive Night 38 (FEN38) w Ostrowie Wielkopolskim (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

22 stycznia (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:05 KSW58, Polsat Sport Fight

11:15 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: skicross, Polsat Sport News

11:30 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Tallinie: program dowolny solistek, Polsat Sport

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 Serie A Tim: „Inside Serie” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:40 (Polsat Sport) i 13:00 (Eurosport 2) biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport i Eurosport 2

12:40 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Tallinie: program dowolny solistek, Polsat Sport Extra

13:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 Sky Bet Championship: Nottingham Forest FC - Derby County FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

14:50 biathlon, Pucharu Świata w Antholz-Anterselvie: sztafeta kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:55 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:00 Serie A Tim: „Inside Serie” - magazyn, Eleven Sports 3

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

15:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

15:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:55 Sky Bet Championship: Birmingham City FC - Barnsley FC, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

16:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

16:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Stade Brestois 29 Brest - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 2

17:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

17:00 Tauron 1. Liga: Chemeko-System Gwardia Wrocław - BBTS Bielsko-Biała, Polsat Box Go

17:00 Tauron 1. Liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz - SMS PZPS Spała, Polsat Box Go

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:30 Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Venezia FC Wenecja, Polsat Sport Premium 1

17:50 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Tallinie: taniec dowolny par sportowych, Polsat Sport News

19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) Fight Exclusive Night 38 (FEN38) w Ostrowie Wielkopolskim, Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:50 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

19:55 Eredivisie: AZ Alkmaar - SC Cambuur Leeuwarden, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

20:55 La Liga Santander: Atletico Madrid Madryt - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport

21:00 SuperLega: Werona Volley - Kioene Padwa, Polsat Sport News

21:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - SC Braga, Eleven Sports 4
komentuje: Michał Świerżyński

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 22 na 23 stycznia (z soboty na niedzielę)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

2:35 KSW41, Polsat Sport Fight

3:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Atlantic City, Polsat Sport Extra

4:00 Ultimate Fighting Championship 270 (UFC270), Polsat Sport

23 stycznia (niedziela)
5:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:45 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Tallinie: program dowolny solistów, Polsat Sport

11:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Tallinie: program dowolny solistów, Polsat Sport

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:05 (Polsat Sport) i 23:00 (Eurosport 2) biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: sztafeta mężczyzn, Polsat Sport i Eurosport 2

12:10 Eredivisie: NEC Nijmegen - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

12:25 Serie A Tim: Cagliari Calcio - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:30 Tauron Liga: Joker Świecie - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Box Go

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:55 La Liga Santander: Granada CF Grenada - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 4

14:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

14:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

14:25 Eredivisie: PSV Eindhoven - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

14:30 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 1

14:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

14:45 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Torino FC Turyn - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 3

15:00 (Eurosport 1) i 15:05 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

16:30 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Tallinie: pokazy mistrzów, Polsat Sport News

16:55 (Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4) i 17:00 (Canal+ Sport 2) Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - AS Monaco Monako, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

17:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 Serie A Tim: FC Empoli - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice, Polsat Sport Extra

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 e-sport: „Faux Paux” - magazyn, Polsat Games

18:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

18:25 La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Getafe CF, Eleven Sports 2

19:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:50 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - IŁ Capital Legionovia Legionowo, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Stade de Reims, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport

20:55 La Liga Santander: CD Alaves - FC Barcelona, Eleven Sports 2

21:00 SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Vero Volley Monza, Polsat Sport News

21:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 Liga Portugal Bwin: FC Porto - FC Famalicao, Eleven Sports 4
komentują: Michał Świerżyński i Adrian Gątarek

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: skicross, Polsat Sport News

23:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 23 na 24 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

2:05 KSW54, Polsat Sport Fight

2:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...