reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Proart z transmisją 30. finału WOŚP

dodano: 2022-01-29 07:31 | aktualizacja: 2022-01-29 12:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Promax/Proart/satkurier.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP W niedzielę, 30 stycznia br. odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Tym razem zebrane pieniądze przeznaczone będą dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Ogólnopolskie transmisje telewizyjne pokażą kanały TTV, TVN i TVN24 oraz serwis VOD Player, natomiast lokalny finał z Ostrowa Wielkopolskiego nadawać będą telewizja Proart oraz zarządzany przez nią serwis wlkp.24.info. Transmisję będzie można oglądać także za pośrednictwem aplikacji mobilnej Promax TV Online, dostępnej na platformach Android oraz iOS.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na gości ostrowskiego wydarzenia czekać będzie moc atrakcji, w tym także licytacja kolejnego złotego serduszka. Przypomnijmy, że serduszko z 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (w 2020 roku), w imieniu wszystkich abonentów sieci kablowej Promax z Ostrowa Wielkopolskiego, zostało wylicytowane przez tego operatora (więcej tutaj)

Telewizja Proart także będzie grała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na tej antenie oraz w serwisie wlkp24.info przez kilka godzin pokazywane będzie to, co wydarzy się na scenie Ostrowskiego Centrum Kultury z Ostrowa Wielkopolskiego. Start transmisji odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia br. o godzinie 14:00 (więcej tutaj).
 
Złote serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakupione przez operatora sieci Promax, foto: Promax
Złote serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakupione przez operatora sieci Promax, foto: Promax


„30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” - transmisje w niedzielę, 30 stycznia 2022 roku w kanałach Proart, TTV, TVN i TVN24 oraz w serwisie wlkp24.info.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...