reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowe programy i zmiany w ramówce Radia Tok FM

dodano: 2022-02-04 02:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Od soboty, 5 lutego br. do Radia Tok FM (Agora) powróci Patrycja Wanat i jej magazyn filmowy „Do zobaczenia”, a w czwartek, 10 lutego br. na antenie stacji zadebiutuje „Program językowy”. Oprócz tego zmienią się dzień i godzina nadawania programu „Wierzę w zwierzę” Doroty Sumińskiej. Wszystkich propozycji Radia Tok FM można też słuchać - niezależnie od aktualnej ramówki - na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W lutym br. na antenę Radia Tok FM powróci Patrycja Wanat i jej magazyn filmowy „Do zobaczenia”. Program będzie emitowany w soboty, w godzinach 10:00-11:00, a pierwsza emisja odbędzie się sobotę, 5 lutego br. To audycja poświęcona polskim i zagranicznym filmom oraz festiwalom filmowym. Słuchacze stacji poznają dzięki niej filmowe informacje, wysłuchają wywiadów i recenzji (więcej tutaj).

W czwartek, 10 lutego br. o godzinie 19:20 na antenie zadebiutuje audycja „Program językowy”, z której będzie można dowiedzieć się m.in. jak język wpływa na nasze myślenie i jakie mamy z nim kłopoty, a także, co dzieje się, gdy stwarzamy językiem rzeczywistość - przez deklaracje miłości i wrogości, przysięgi i definicje albo sposób, w jaki językiem możemy się ranić lub koić. Program poprowadzi Jacek Wasilewski - językoznawca i kulturoznawca, który zajmuje się badaniem i projektowaniem języka.

- „Program językowy” jest tak naprawdę w naszym umyśle. To właśnie język programuje nasze myślenie, a w naszym przypadku sprawę komplikuje fakt, że jest to skomplikowany język polski. Warto w związku z tym dostać się do tego kodu i zobaczyć, jak działa, a właściwie jak my działamy

- wyjaśnia Jacek Wasilewski.


Z kolei audycja Doroty Sumińskiej „Wierzę w zwierzę” zmieni dzień i godzinę emisji. Programu będzie można wysłuchać w formie felietonowej w poniedziałki po godzinie 19:20.

Nowości w ramówce Radia Tok FM wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej tokfm.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Zmiany ramówkowe dotyczą programu stacji w eterze. Subskrybenci dostępu Tok FM Premium nadal mogą słuchać wszystkich audycji Radia Tok FM w formie podcastów na stronie internetrowej tokfm.pl lub w aplikacji mobilnej - jak zapewnia nadawca - bez reklam, w dowolnej kolejności, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.
 
Jacek Wasilewski poprowadzi audycję „Program językowy”, foto: Bartek Banaszak
Jacek Wasilewski poprowadzi audycję „Program językowy”, foto: Bartek Banaszak
Patrycja Wanat jest prowadzącą program „Do zobaczenia”, foto: Agora
Patrycja Wanat jest prowadzącą program „Do zobaczenia”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...