reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Folx Music Polska od 1 kwietnia?

dodano: 2022-02-14 17:12 | aktualizacja: 2022-02-14 18:32
autor: RO | źródło: satelitv.net/satkurier.pl

Folx TV Znana ze swojej działalności w krajach niemieckojęzycznych i bałkańskich, grupa muzyczna Folx Network, może rozszerzyć się o nowy kanał telewizyjny, jednak tym razem dla Polski. Według nieoficjalnych informacji, 1 kwietnia 2022 roku nowy projekt Folx Music Polska dołączy do niemieckojęzycznych Folx TV, One Music Television i Zwei Music Television na satelicie Eutelsat Hot Bird 13E (13°E).

folx.network
Folx Music Television


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Folx Music Polska ma być dystrybuowany w wersji niezaszyfrowanej (FTA) na częstotliwości 11,075 GHz z polaryzacją pionową (V), z której nadaje też polski kanał TVP Polonia i wszystkie kanały z rodziny Folx TV dla odbiorców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Program Folx Music Polska będzie skoncentrowany na szeroko pojętą scenę folkową. Ofertę wypełnią m.in. produkcje własne Folx Network oraz lokalne, dostosowane do polskich odbiorców. Na antenie pojawi się wiele utworów zagranych przez największe gwiazdy sceny folkowej.

W kwietniu 2021 r. grupa Folx Network rozpoczęła działalność w krajach byłej Jugosławii. Pakiet darmowych kanałów muzycznych Adria Music Television HD, Folx Slovenija Music Television HD i One Adria Music Television HD pojawił się bezpłatnie (FTA) z satelity Eutelsat 16A (16°E) i jako streaming w Internecie.

Źródło: satelitv.net 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...