reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Folx Music Polska od 1 kwietnia?

dodano: 2022-02-14 17:12 | aktualizacja: 2022-02-14 18:32
autor: RO | źródło: satelitv.net/satkurier.pl

Folx TV Znana ze swojej działalności w krajach niemieckojęzycznych i bałkańskich, grupa muzyczna Folx Network, może rozszerzyć się o nowy kanał telewizyjny, jednak tym razem dla Polski. Według nieoficjalnych informacji, 1 kwietnia 2022 roku nowy projekt Folx Music Polska dołączy do niemieckojęzycznych Folx TV, One Music Television i Zwei Music Television na satelicie Eutelsat Hot Bird 13E (13°E).

folx.network
Folx Music Television


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Folx Music Polska ma być dystrybuowany w wersji niezaszyfrowanej (FTA) na częstotliwości 11,075 GHz z polaryzacją pionową (V), z której nadaje też polski kanał TVP Polonia i wszystkie kanały z rodziny Folx TV dla odbiorców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Program Folx Music Polska będzie skoncentrowany na szeroko pojętą scenę folkową. Ofertę wypełnią m.in. produkcje własne Folx Network oraz lokalne, dostosowane do polskich odbiorców. Na antenie pojawi się wiele utworów zagranych przez największe gwiazdy sceny folkowej.

W kwietniu 2021 r. grupa Folx Network rozpoczęła działalność w krajach byłej Jugosławii. Pakiet darmowych kanałów muzycznych Adria Music Television HD, Folx Slovenija Music Television HD i One Adria Music Television HD pojawił się bezpłatnie (FTA) z satelity Eutelsat 16A (16°E) i jako streaming w Internecie.

Źródło: satelitv.net 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...