reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zamknięto piracki Seko IPTV

dodano: 2022-02-16 11:59 | aktualizacja: 2022-02-17 18:51
autor: Dr Hack | źródło: ACE

Seko IPTV ACE piracki serwis piractwo 360px 16 lutego Alliance for Creativity and Entertainment (ACE), koalicja zajmująca się ochroną dynamicznego ekosystemu prawnego i ograniczaniem piractwa cyfrowego, ogłosiła zamknięcie tureckiego serwisu pirackiego Seko IPTV, który oferowało konsumentom i sprzedawcom nielegalne usługi transmisji strumieniowej, którzy dalej uruchamiali własne nielegalne usługi, wykorzystując Seko jako źródło treści.

Seko IPTV
Seko IPTV ACE piracki serwis piractwo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Seko IPTV po raz pierwszy stał się aktywny w 2016 roku i miał bardzo obszerny katalog treści naruszających prawo, w tym kanały międzynarodowe, filmy i odcinki seriali telewizyjnych w wielu językach, które dotyczą wszystkich członków ACE. 

- Historycznie Turcja była bazą dla wielu operatorów zajmujących się międzynarodowymi nielegalnymi usługami — powiedział Jan van Voorn, wiceprezes wykonawczy i szef globalnej ochrony treści w stowarzyszeniu Motion Picture.

- Po pomyślnym zamknięciu Seko IPTV, ACE w pełni zamierza pozostać aktywnym w całym regionie, aby chronić treści naszych członków. 


Po zidentyfikowaniu operatora ACE przeprowadziło akcję pod Stambułem w Esenyurt w Turcji, po czym nawiązała współpracę z operatorem. 

Obecnie wszystkie domeny powiązane z Seko IPTV zostały przeniesione do ACE i przekierowują do sekcji Watch Legally na stronie ACE.

Źródło: haberturk.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...