reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Red Carpet TV, Red Top TV i Filmax w ofercie Orange TV

dodano: 2022-02-22 10:53 | aktualizacja: 2022-02-23 07:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Red Carpet Media Group/satkurier.pl

Red Carpet TV logo 06.2019 22 lutego br. Red Top TV oraz Red Carpet TV od Red Carpet Media Group zostały dołączone do oferty IPTV Orange Polska. Wszystkie te kanały są oferowane w rozdzielczości HD. Jednocześnie z listy Orange TV usunięte zostały: Duck TV (562. pozycja) i Lifetime (346). Innymi nowościami poza Red Top TV oraz Red Carpet TV są: Filmax HD i Dizi HD.

Red Carpet Media Group
Red Carpet TV Red Top TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe kanały w IPTV Orange można znaleźć na pozycjach:
  • Filmax HD – 238;
  • Dizi HD – 251;
  • Red Top TV HD – 252;
  • Red Carpet TV HD – 346.

Red Top TV jest kanałem filmowo-serialowym, opartym o kultowe produkcje kina amerykańskiego oraz europejskiego, z dużym udziałem produkcji azjatyckich oraz południowo-amerykańskich.

Z kolei Red Carpet TV to kanał popkulturowy z dużą liczbą produkcji własnych uzupełnionych o kultowe filmy światowych twórców kina i telewizji. Obecny od trzech lat na polskim rynku Red Carpet TV skupia się na pokazywaniu szeroko pojętego krajowego i światowego show-biznesu oraz zjawisk i wydarzeń z obszaru popkultury. Zespół dziennikarski na bieżąco śledzi i relacjonuje na antenie stacji wydarzenia, trendy, osobowości z obszaru popkultury. Kanał oferuje 15 oryginalnych formatów tworzonych przez znanych dziennikarzy i krytyków filmowych.

Biblioteka filmowo-serialowa obu kanałów zawiera kilkaset pozycji światowej klasyki, poczynając od tytułów, takich jak „Przeminęło z wiatrem”, a kończąc na kultowym „Szpitalu na peryferiach”. Red Top TV i Red Carpet TV wychodzą naprzeciw amatorom popularnego trendu, jakim jest binge-watching i w specjalnych cyklach pokazują po kilka kolejnych odcinków seriali. W ofercie kanałów znajduje się obecnie 12 seriali.

Specjalną ofertą skierowaną do „koneserów” filmu jest cykl „Po raz pierwszy w Polsce”, gdzie stacje pokazują tytuły, które nigdy nie były dystrybuowane w kinach ani telewizji w Polsce. W bibliotece kanałów znajduje się obecnie około 100 pozycji nigdy wcześniej niepokazywanych polskim widzom.

Luty to miesiąc nieodłącznie kojarzony z feriami zimowymi. W tym czasie również Red Carpet TV nie zapomina o propozycjach dla najmłodszych widzów. Od 1 lutego w paśmie porannym prezentowany jest 28-odcinkowy czeski serial animowany „Dżdżownice” (Žížaláci). Nie brakuje też klasyki filmowej - ostatnią nowością w ramówce są: „Pali się, moja panno” z 1967 roku, w reżyserii Miloša Formana. Kolejna „perła klasyki filmowej” wśród propozycji na luty to kultowy film „SOS Titanic” z 1958 roku, w reżyserii Roya Warda Bakera.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...