reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Gliniarze” 12 w telewizji Polsat

dodano: 2022-02-23 02:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Gliniarze” grafika animacja rysunek bajka W poniedziałek, 28 lutego br. o godz. 17:00 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 12. sezonu polskiego serialu „Gliniarze”, którego producentem jest Outset Films. Wystąpią Ewelina Ruckgaber, Ewa Ruckgaber, Magdalena Wojtacha, Charlotta Zielińska, Helena Chorzelska, Monika Miller, Aleksander Mackiewicz, Piotr Mróz, Tomasz Skrzypniak, Arkadiusz Krygier, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski i Przemysław Saleta. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Seriale, Polsat Film, Polsat Doku, Polsat Games i Nowa TV. Serial będzie dostępny także w serwisie VOD Polsat Go.

Polsat „Gliniarze” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 28 lutego br. o godzinie 17:00 w Polsacie wystartuje dwunasty sezon „Gliniarzy”, a w nim: psychopaci, porywacze, handlarze żywym towarem, narkotykowi bossowie czy nieuchwytni seryjni mordercy. To tylko niektórzy przestępcy, z którymi przyjdzie się zmierzyć śledczym z Centralnego Biura Policji. Detektywi Nowak (w tej roli Ewelina Ruckgaber), Berg (Charlotta Zielińska), Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Roguz (Piotr Mróz), Górski (Tomasz Skrzypniak) i Mazur (Arkadiusz Krygier) wspomagani przez swoich współpracowników znów staną oko w z groźnymi przestępcami. Czy w nowym sezonie wszyscy wyjdą cało z tej konfrontacji? To jednak nie wszystko. Do obsady dołączają nowe twarze - Magdalena Wojtacha oraz Ewa Ruckgaber. Nowe odcinki „Gliniarzy” będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie. Serial będzie także dostępny w serwisie VOD Polsat Go.

W dwunastym sezonie „Gliniarzy” powrócą dobrze znani detektywi, ale dołączą też do nich nowe postacie. Do akcji wkroczy nowa pani detektyw Agata Byczewska, w którą wcieli się aktorka Magdalena Wojtacha, a w życiu osobistym śledczej Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber) i jej narzeczonego Filipa Mory (Michał Hołub) ogromną rolę odegra jego mama Elżbieta Mora. To właśnie w jej roli wystąpi Ewa Ruckgaber, prywatnie mama Eweliny Ruckgaber.

Prowadząc śledztwa bohaterowie serialu nieraz sami narażą się na niebezpieczeństwo. Już w pierwszym odcinku bezwzględny gang zagrozi wypoczywającemu na jachcie naczelnikowi wydziału Piotrowi Zarębskiemu (Dariusz Dłużewski). Czy detektywom uda się uratować swojego szefa, który chcąc rozpracować grupę przestępczą wejdzie w jej struktury? Jaki los spotka rodzinę Krystiana, na której życie będzie czyhać żądny zemsty na detektywie groźny gangster? Do czego posunie się Krystian chcąc ratować życie żony i syna? Czy detektyw Ewa Berg odnajdzie po latach morderców swojego młodszego brata? W końcu, jakimi intencjami kieruje się nowa detektyw Agata Byczewska i czy w związku z jej działaniami Jakubowi uda się oczyścić z zarzutów o złamanie procedur i wrócić na komendę? To tylko niektóre pytania, które dotyczą bohaterów serialu.

Jak zapewnia nadawca, jedno jest pewne, w dwunastym sezonie „Gliniarzy” widzowie, jak zawsze, mogą oczekiwać na wiele wciągających śledztw, a w nich: zaskakujących i nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin i bójek. Przed funkcjonariuszami policji szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? O tym widzowie przekonają się od 28 lutego br., od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:00 w Polsacie.

Wśród obsady dwunastej serii serialu Polsatu występują m.in.: Ewelina Ruckgaber, Ewa Ruckgaber, Magdalena Wojtacha, Charlotta Zielińska, Helena Chorzelska, Monika Miller, Aleksander Mackiewicz, Piotr Mróz, Tomasz Skrzypniak, Arkadiusz Krygier, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski i Przemysław Saleta. Producentem „Gliniarzy” jest Outset Films (więcej tutaj).
 
Magdalena Wojtacha w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Magdalena Wojtacha w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Magdalena Wojtacha i Ewelina Ruckgaber w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Magdalena Wojtacha i Ewelina Ruckgaber w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Magdalena Wojtacha w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Magdalena Wojtacha w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Magdalena Wojtacha w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Magdalena Wojtacha w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Charlotta Zielińska w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Charlotta Zielińska w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Ewelina Ruckgaber i Ewa Ruckgaber w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Ewelina Ruckgaber i Ewa Ruckgaber w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym


„Gliniarze” - sezon 12., emisja od poniedziałku do piątku (od 28 lutego 2022 roku) o godz. 17:00 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Seriale, Polsat Film, Polsat Doku, Polsat Games i Nowa TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...