reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kultowe seriale w marcu w Cartoon Network

dodano: 2022-02-25 23:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network W marcu br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Młodzi Tytani: Akcja!” (sezon 7. i odcinek specjalny „Dziękczynienie u Doom Patrol”), „Fungisy!” (sezony 2 i 3.) i „Nowe Zwariowane Melodie” (sezon 3.), w ramach pasma „Młodzi Tytani przejmują kontrolę!” takie produkcje jak „Młodzi Tytani: Akcja!” i „Młodzi Tytani: Akcja! kontra Młodzi Tytani”, a w ramach pasma „Przepotworny quiz” taki serial jak „Monster Beach”.

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, potwornie ekscytujące przygody animowanych surferów, misje ratunkowe nastoletnich super bohaterów - wszystko to czekać będzie w marcu br. na odbiorców Cartoon Network. Stacja zachęca do rozwikłania zagadek z postaciami z serialu „Monster Beach” w specjalnym quizie i zaprasza na nowe wydarzenia z uniwersum Młodych Tytanów. Odbędzie się również emisja premierowych odcinków seriali „Fungisy!” (sezony 2. i 3.) i „Nowe Zwariowane Melodie” (sezon 3.).

Marzec 2022 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Młodzi Tytani: Akcja!”:
emisja: w marcu br.
Emisja maratonu „Młodzi Tytani przejmują kontrolę!” odbywać się będzie w soboty i niedziele (od 5 marca br.) o godzinie 8:50, a emisja siódmego sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” odbywać się będzie od poniedziałku do piątku (od 7 marca br.) o godzinie 16:45. Nastoletni super bohaterowie ruszają z premierowymi odcinkami siódmego sezonu serialu. Czekają na nich kolejne misje, ale zanim wygrają pojedynki z przeciwnikami, muszą zorganizować się jako grupa. Pogodzenie piątki nastolatków, z których każdy jest znany z super bohaterstwa, to niełatwe zadanie. Zwieńczeniem sezonu będzie dwuczęściowy odcinek specjalny, „Dziękczynienie u Doom Patrol”. Bestia wraca z Wieży Tytanów do domu rodzinnego na Święto Dziękczynienia. Wybiera się na paradę z tej okazji i spotyka tam Doom Patrol - pierwszą super grupę, do której dołączył. Bohaterowie znajdują stare kasety wideo, na których kryje się wiele wspomnień z ich wspólnych zabaw. Jak przygotować się do emisji premierowych odcinków „Młodzi Tytani: Akcja!”? Najlepiej zrobić to z wybranymi epizodami poprzednich serii animacji, w ramach maratonu „Młodzi Tytani przejmują kontrolę!”. W jego ramach odbędzie się emisja produkcji „Młodzi Tytani: Akcja! kontra Młodzi Tytani” (więcej tutaj).

„Fungisy!” 2 i 3 
emisja: od poniedziałku do piątku (od 14 marca br.) o 19:50

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu i start trzeciej serii odbędzie się w poniedziałek, 14 marca br. o godzinie 19:50. W kolorowej krainie znajduje się miasteczko Fungisów. Zaradne grzybki o wesołym usposobieniu dbają o to, aby każdy czuł się dobrze w ich małej społeczności. Główny bohater to mały Seth. Jest ciekawski i zachęca kolegów i koleżanki do uczenia się nowych rzeczy o otaczającym ich świecie. W poprzednich sezonach próbował ozdobić jajo dinozaura, uczył się o sztuce od artysty Pascala i podjął się wyprawy w kosmos. W nowych odcinkach dobrotliwy malarz odkrywa, że w jego uchu utknęła muszelka. Dzięki temu zyskuje super słuch. Problem w tym, że o nowych umiejętnościach dowiedział się gang krabów, które chcą wykorzystać je do swoich niecnych planów. Z kolei Seth otrzymuje zadanie opieki nad młodszym rodzeństwem. On i malarz wpadają na pomysł rozdzielenia braci bliźniaków. Niestety maluchy rozbiegają się w różne strony: pojedynczo bliźnięta psocą jeszcze bardziej niż wcześniej (więcej tutaj).

„Przepotworny quiz”:
„Monster Beach”
emisja: w soboty i niedziele (od 19 marca br.) o 12:00

Premiera pasma odbędzie się w sobotę, 19 marca br. o godzinie 12:00. Komandor Lost Patrol ratuje Mutta z opresji. Charakterny Mutt nie uważa, aby ratowanie go było konieczne. Bohaterowie wdają się w spór - każdy z nich jest przekonany co do własnej racji. Kto wygra pojedynek? Kto postawi na swoim? Najmłodsi widzowie mogą rozwiązywać tę zagadkę wraz z bohaterami serialu, w ramach „Przepotwornego quizu”. Łamigłówek będzie więcej. W innym odcinku Brainfreeze odnajdzie stare naczynie - w środku którego mieszka dżin. Jak każdy dżin, ten również spełnia trzy życzenia osób, które go o to poproszą. Wszyscy mieszkańcy wyspy iki-Iki bardzo chcą, aby ich marzenia się spełniły. Jednak duszek jest już zmęczony - szuka bohatera, który będzie marudny i pesymistyczny i o nic go nie poprosi. Trafia na postać idealną, czyli Doktora Knutta - ze świecą szukać drugiego takiego malkontenta jak on. Czy magicznemu bohaterowi uda się przechytrzyć mieszkańców Iki-Iki? Jakie jest najlepsze wyjście z tej sytuacji? Odpowiedź znajdą tylko widzowie (więcej tutaj).

„Nowe Zwariowane Melodie” 3
emisja: codziennie (od 21 marca br.) o 17:30

Premiera trzeciego sezonu odbędzie się w poniedziałek, 21 marca br. o godzinie 17:30. Premierowe odcinki trzeciego sezonu „Nowych Zwariowanych Melodii“ po raz pierwszy pojawią się w Cartoon Network. Kreskówka pokazuje perypetie bohaterów z tytułowej grupy. Na ekranie pojawią się Królik Bugs, Kaczor Daffy, Myśliwy Elmer, Prosiak Porky, Kanarek Tweety czy Kot Sylwester. Najlepsza zabawa dla każdego z nich? Niekończące się gonitwy, zastawianie pułapek i  wzajemne płatanie sobie psikusów. W premierowych odcinkach pojawią się także inne, mniej znane lecz równie psotne postaci. Złośliwy rycerz Krótka Bródka chce złapać baśniowego olbrzyma. Jeżeli jego plan zakończy się powodzeniem, będzie pierwszym, który dorwał giganta! Inni bohaterowie nie mogą do tego dopuścić. Zwykle to Bugs jest tym, który płata figle innym, ale tym razem, wraz z pomocą wiewiórki Squeaks, postanawia powstrzymać rycerza - psotnika i uratować mitycznego olbrzyma. W kolejnym odcinku Bugs i wiewiórka ścigają hot doga zawieszonego na balonie. Z kolei Daffy jest przekonany, że uda mu się zostać pierwszym bohaterem, który poleci samolotem - ma na to szansę tylko dzięki pomocy Porky’ego (więcej tutaj i tutaj).
 
Bohaterki serialu animowanego „Monster Beach”, foto: WarnerMedia
Bohaterki serialu animowanego „Monster Beach”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Monster Beach”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Monster Beach”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...