reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„CSI: Vegas” i fantastyka w marcu w kanale Fox

dodano: 2022-02-26 13:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

Fox W marcu br. kanał Fox poleca swoim widzom szczególnie takie serialowe produkcje jak „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” (sezon 18.) i „CSI: Vegas” (sezon 1.), a w ramach pasma „Filmowe weekendy w klimacie science fiction” takie filmy jak „Na skraju jutra”, „Zapowiedź”, „R.I.P.D. Agenci z zaświatów”, „Apollo 13” i „Przypadek Harolda Cricka”.

Fox Naya Rivera (serial „Glee”), Nicholas Brody (serial „Homeland”) i Emily Deschanel (serial „Kości”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, marzec br. miesiącem wielkich powrotów. W marcu br. widzów kanału Fox czekać będzie spotkanie z doskonale znanymi i lubianymi bohaterami. O jakich serialach mowa? Między innymi o premierowym „CSI: Vegas”, w którym pojawią się postacie znane z wcześniejszych odsłon serialowego świata detektywów z Las Vegas. W marcu br. z nowymi odcinkami pojawi się również osiemnasty sezon serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, w którym lekarzy ze szpitala Grey Sloan czeka powrót do popandemicznej rzeczywistości. Jak zawsze nie zabraknie emocji i poważnych medycznych przypadków. W kanale Fox nie zabraknie też filmowych wieczorów i weekendów. Różnorodność gatunków pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Marzec 2022 roku w ofercie kanału Fox:

„Grey’s Anatomy: Chirurdzy” 18
emisja: w środy (od 2 marca br.) o 21:05

Osiemnasty sezon medycznego serialu rusza z drugą częścią. Kiedy Seattle świętuje powrót miasta do życia po pandemii, lekarze mają ręce pełne pracy. Sale operacyjne będą tętnić życiem, a cały zespół jest w gotowości do działania. Jakie będą kolejne medyczne przypadki, z którymi będą musieli się zmierzyć lekarze szpitala Grey Sloan? Premierowy odcinek drugiej części osiemnastego sezonu wyemitowany zostanie w środę, 2 marca br. o godzinie 21:05, a kolejne w każdą środę w kanale Fox. Dla tych, którzy nie mogą oglądać w środy, stacja Fox przygotowała powtórki - w soboty (od 5 marca br.) o godzinie 18:20 (więcej tutaj).

„Filmowe weekendy w klimacie science fiction”:
emisja: w soboty i niedziele (od 5 marca br.) o 19:15
„Filmowe weekendy w klimacie science fiction” rozpoczną się w stacji Fox w sobotę, 5 marca br. od godziny 19:15. Kanał zaprasza w podróż pomiędzy światami. W ramach pasma stacja pokaże takie filmy jak „Na skraju jutra” (emisja w sobotę, 5 marca br. o godzinie 19:15) (więcej tutaj), „Zapowiedź” (emisja w niedzielę, 6 marca br. o godzinie 19:15 i w sobotę, 12 marca br. o godzinie 19:15), „R.I.P.D. Agenci z zaświatów” (emisja w niedzielę, 13 marca br. o godzinie 19:15 i w sobotę, 19 marca br. o godzinie 19:15) (więcej tutaj), „Apollo 13” (emisja w niedzielę, 20 marca br. o godzinie 19:15 i w sobotę, 26 marca br. o godzinie 19:15) (więcej tutaj i tutaj) i „Przypadek Harolda Cricka” (emisja w niedzielę, 27 marca br. o godzinie 19:15) (więcej tutaj).

„CSI: Vegas” 1
emisja: w poniedziałki (od 14 marca br.) o 21:05

Kultowa seria „CSI” powraca. W obliczu zagrożenia, które może doprowadzić do upadku Laboratorium Kryminalistycznego, genialny zespół śledczych musi powitać starych przyjaciół i wykorzystać nowe techniki, aby służyć sprawiedliwości w mieście grzechu. „CSI: Vegas” to nowa odsłona serialu „CSI” i jednocześnie powrót do jej pierwotnego formatu. W najnowszej części ponownie pojawią się William Petersen jako Gil Grissom i Jorja Fox jako Sara Sidle, wcielając się w role z wcześniejszych serii „CSI”. Paula Newsome, Matt Lauria, Mel Rodriguez i Mandeep Dhillon wcielą się natomiast w nowe postacie. Gościnnie pojawią się także Wallace Langham jako David Hodges i Paul Guilfoyle jako Jim Brass.
Co wydarzy się w najnowszej odsłonie „CSI: Vegas”? Tego widzowie dowiedzą się w poniedziałek, 14 marca br. o godzinie 21:05 w kanale Fox. Powtórki odcinków będą emitowane w każdy wtorek (od 15 marca br.) o godzinie 22:55, w soboty (od 19 marca br.) o godzinie 11:00 i w niedziele (od 20 marca br.) o godzinie 13:45 (więcej tutaj).
 
Caterina Scorsone w serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, foto: American Broadcasting Companies, Inc.
Caterina Scorsone w serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, foto: American Broadcasting Companies, Inc.
Caterina Scorsone w serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, foto: American Broadcasting Companies, Inc.
Caterina Scorsone w serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, foto: American Broadcasting Companies, Inc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...