reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polska w marcu w National Geographic Wild

dodano: 2022-02-28 09:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild W marcu br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom szczególnie taki program jak „Ukryte piękno Europy”, a w ramach pasma „Miesiąc z wężami” takie produkcje jak „Weterynarz do zadań specjalnych: węże”, „Sekrety węży”, „Węże atakują!”, „Małe węże w mieście” i „Węże w mieście”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w marcu br. w czteroodcinkowej serii „Ukryte piękno Europy” w stacji National Geographic Wild dokumentaliści odkryją prastare krajobrazy, których pozostałości można jeszcze zobaczyć w Polsce. W kanale National Geographic Wild za sprawą produkcji „Ukryte piękno Europy” (od soboty, 19 marca br. o godzinie 14:00) widzowie przekonają się, jak zachwycająca pod względem natury jest Polska. Kamery National Geographic Wild podążają ścieżkami ciągnącymi się przez nas bujne lasy, rozległe niziny i górskie szczyty w poszukiwaniu dzikich zwierząt. Dzikie akcenty pojawią się również w paśmie „Miesiąc z wężami”.

Marzec 2022 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Miesiąc z wężami”:
emisja: w niedziele (od 6 marca br.) o 14:00
Wejdź do świata dzikich węży i poznaj sekrety najniebezpieczniejszych i najciekawszych gatunków spośród tych wspaniałych gadów. Widzowie przekonają się, że bezpośrednie spotkanie z nimi nie zawsze oznacza tragedię, choć nadepnięcie im na ogon wciąż pozostaje fatalnym pomysłem. W ramach pasma widzowie zobaczą takie programy jak: „Weterynarz do zadań specjalnych: węże” („Dr. K’s Exotic Animal ER - Smitten By A Snake”) (więcej tutaj, tutaj i tutaj), „Sekrety węży” („Serpents Surprise”), „Węże atakują!” („Snake Attack-tics”), „Małe węże w mieście” („Snake City: Baby Snakes”) i „Węże w mieście” (“Snakes In The City Compilations”) (więcej tutaj i tutaj).

„Ukryte piękno Europy” („Hidden Wonders Of Europe”)
emisja: w soboty (od 19 marca br.) o 14:00

W tej serii widzowie zobaczą wspaniałe krajobrazy czterech europejskich państw, które zachwycają pięknem natury i bogactwem fauny i flory. W pierwszy odcinku serii kamery przemierzają prastare naturalne krajobrazy, których pozostałości można jeszcze zobaczyć w Polsce. Nasz kraj zachwyca bogatą mozaiką siedlisk przedstawicieli wielu gatunków. Zamieszkują one bujne lasy, rozległe niziny i górskie szczyty. Dzikie zwierzęta, takie jak birkuty, walczą tu o przetrwanie. Podobnie jak bohaterowie drugiego odcinka - przedstawiciele gatunków endemicznych zamieszkujących zaś jedyny w Europie las mglisty na portugalskiej Maderze.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...