reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2. urodziny pasma „Puls Kids” w kanale Puls 2

dodano: 2022-03-09 18:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

Puls 2 Puls2  „Puls Kids” W środę, 9 marca br. pasmo z animacjami „Puls Kids”, emitowane w kanale Puls 2, świętuje swoje 2. urodziny. W ramach pasma stacja emituje takie seriale jak „Agi Bagi”, „Pamiętnik Florki”, „Psi Patrol”, „Ciekawski George”, „Tomek i przyjaciele”, „Bing”, „Blaze i megamaszyny”, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” czy „Mustang: Duch wolności”. Od poniedziałku, 4 kwietnia br. kanał zaprasza natomiast na telewizyjną premierę produkcji „Pinokio i przyjaciele”. Ambasadorami pasma „Puls Kids” są Jeżyk i Sprężynka.

Puls 2 Puls2  „Puls Kids”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, ambasadorem pasma „Puls Kids” jest Jeżyk, którego wraz z jego przyjaciółką Sprężynką można spotkać na antenie Pulsu 2 w serii zabawnych krótkich form animowanych. Jeżyk jest przewodnikiem po świecie pasma „Puls Kids”, dzieci mogą się z nim zaprzyjaźnić również poza anteną: w sklepach dostępna jest pluszowa maskotka Jeżyka oraz seria książeczek i kolorowanek dla najmłodszych o przygodach Jeżyka i niesfornej Sprężynki. Uzupełnieniem pasma „Puls Kids” jest obecność on-line: strona internetowa pulskids.pl oraz profile na Facebooku, TikToku i Instagramie (więcej tutaj).

Animacje w ramach pasma „Puls Kids” widzowie mogą oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00 oraz w sobotnie poranki. W programie widzowie znajdą takie animacje, jak m.in.: „Agi Bagi” (więcej tutaj), „Pamiętnik Florki” (więcej tutaj), „Psi Patrol” (więcej tutaj), „Ciekawski George” (więcej tutaj), „Tomek i przyjaciele” (więcej tutaj), „Bing” (więcej tutaj), „Blaze i megamaszyny”, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” (więcej tutaj), „Mustang: Duch wolności” (więcej tutaj) i inne. Od poniedziałku, 4 kwietnia br. Puls 2 w ramach pasma „Puls Kids” zaprosi widzów na telewizyjną premierę włoskiego serialu animowanego „Pinokio i przyjaciele”, zrealizowanego w technice CGI (więcej tutaj).

W poniedziałek, 9 marca 2020 roku w ramówce kanału Puls 2 zadebiutowało pasmo „Puls Kids”, które zastąpiło „Junior TV” (więcej tutaj). W jego ofercie widzowie znajdą filmy i seriale animowane dla dzieci. Dodajmy, że marka Puls Kids pojawiła się na rynku w 2010 roku. Telewizja Puls, nadawca TV Puls, miała uruchomić kanał pod nazwą Puls Kids, z ofertą skierowaną do dzieci, młodzieży i rodziców, który miałby trafić na drugi multipleks (MUX 2) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). 17 maja 2010 roku spółka Telewizja Puls z siedzibą w Warszawie wystąpiła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o udzielenie koncesji na rozpowszechnianie w sposób rozsiewczy satelitarny programu telewizyjnego pod nazwą Puls Kids. Pismem z dnia 16 czerwca 2010 roku wnioskodawca zmienił wnioskowaną nazwę programu na TV Puls 2. Ostatecznie jednak stacja ruszyła 19 lipca 2012 roku jako Puls 2 (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Mustang: Duch wolności”, foto: DreamWorks Spirit Riding Free/DreamWorks Animation LLC.
Bohaterowie serialu animowanego „Mustang: Duch wolności”, foto: DreamWorks Spirit Riding Free/DreamWorks Animation LLC.
Bohaterki serialu animowanego „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, foto: Telewizja Puls
Bohaterki serialu animowanego „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, foto: Telewizja Puls


„Puls Kids” - emisja od poniedziałku do soboty w kanale Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...