reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polityka” w telewizji TVN

dodano: 2022-03-24 10:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

Canal+ „Polityka” W sobotę, 26 marca br. o godz. 21:25 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo polski film „Polityka”. Producentem filmu jest Vega Investments, a dystrybutorem Kino Świat. Reżyserem jest Patryk Vega, autorem scenariusza Olaf Olszewski, a za zdjęcia odpowiadał Norbert Modrzejewski. Występują Iwona Bielska, Ewa Kasprzyk, Anna Karczmarczyk, Karolina Szymczak, Patrycja Tylenda, Anna Kędziora, Agnieszka Sztuk, Iga Górecka, Izabela Jarosińska, Paulina Dulla Latos, Małgorzata Krzysica, Agnieszka Maracewicz, Gizella Bortel, Jolanta Niedźwiecka, Maciej Stuhr, Marcin Bosak i Andrzej Grabowski. Stacje Canal+ Seriale i Canal+ 4K Ultra HD emitują obecnie serialową wersję tego filmu.

Canal+ „Polityka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Polityka” to film pokazujący środowisko polskich polityków poza kamerami i publicznymi wystąpieniami. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec narodu? „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „Polityka” pojawił się w kinach w środę, 4 września 2019 roku.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).

Stacje Canal+ Seriale i Canal+ 4K Ultra HD emitują obecnie serialową wersję filmu „Polityka” (pod tym samym tytułem) (więcej tutaj).
 
Iwona Bielska, Marcin Bosak, Andrzej Grabowski, Daniel Olbrychski, Ewa Kasprzyk, Maciej Stuhr, Antoni Królikowski, Zbigniew Zamachowski, Janusz Chabior i Tomasz Oświeciński na plakacie promującym kinową emisję filmu „Polityka”, foto: Kino Świat
Iwona Bielska, Marcin Bosak, Andrzej Grabowski, Daniel Olbrychski, Ewa Kasprzyk, Maciej Stuhr, Antoni Królikowski, Zbigniew Zamachowski, Janusz Chabior i Tomasz Oświeciński na plakacie promującym kinową emisję filmu „Polityka”, foto: Kino Świat


„Polityka” - film, emisja w sobotę, 26 marca 2022 roku o godz. 21:25 w TVN; serial - emisja w Canal+ Seriale i Canal+ 4K Ultra HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...