reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Czas świętowania w kwietniu w Cartoon Network

dodano: 2022-03-31 00:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network W kwietniu br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „DC Super Hero Girls” (sezon 2.) i „Między nami, misiaczkami” (sezon 1., produkcja nawiązuje do serialu „Między nami, misiami”), a w ramach pasma „Wielkanocny tydzień Ninjago” taką produkcję jak „Ninjago” (sezon 3.).

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w kwietniu br. Cartoon Network zaprasza na premierę - w kanale zadebiutuje nowa odsłona przygód znanych niedźwiadków: Lodomira, Pandy i Grizza. Serial „Między nami, misiaczkami” to historia animowanych misiów, kiedy były jeszcze małymi brzdącami i szukały dla siebie nowego domu, podróżując w Magicznym Pudełku. Wielbiciele super bohaterów ucieszą się na podwójną dawkę „DC Super Hero Girls” w nowych odcinkach i weekendowym maratonie. Wiosna to również czas wielkanocnego świętowania, w tym pełen akcji maraton „Wielkanocny tydzień Ninjago”.

Kwiecień 2022 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„DC Super Hero Girls” 2
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 kwietnia br.) o 14:50

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu odbędzie się w poniedziałek, 4 kwietnia br. o godzinie 14:50. Premiera maratonu odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia br. o godzinie 8:50. W Metropolis znajduje się wielu chytrych rzezimieszków. Na ratunek zawsze przybywa sześć super bohaterek, czyli DC Super Hero Girls. W grupie jest Zatanna, Supergirl, Wonder Woman, Green Lantern, Bumblebee i Batgirl. Każda z nich ma inne mocne strony, a wspólnie są niepokonane. Czasem współpracują z dorosłymi herosami, takimi jak legendarny Batman. Teraz odważne dziewczyny pojawią się w kanale Cartoon Network w premierowych odcinkach drugiego sezonu. Emitowany będzie m.in. dwuczęściowy odcinek specjalny, „#NightmareInGotham”. Tym razem do akcji wkroczy najbardziej popularny chytrus świata DC, czyli Joker. Bohater ucieknie ze szkoły wyrównawczej Arkham i ramię w ramię z Harley Queen zepsuje innym Halloween. W kwietniu br. widzowie będą mogli też przypomnieć sobie przygody z emitowanych wcześniej odcinków w specjalnym maratonie. Emisja maratonu odbywać się będzie w weekendy o godzinie 8:50 (więcej tutaj).

„Wielkanocny tydzień Ninjago”:
„Ninjago” 3
emisja: codziennie (od 11 kwietnia br.) o 19:25

Premiera maratonu odbędzie się w poniedziałek, 11 kwietnia br. o godzinie 19:25. W wielkanocnym tygodniu Cartoon Network wyemituje odcinki serialu „Ninjago” w ramach świątecznego maratonu. Cole, Jay, Kai, Lloyd, Zay i Nya to główne postaci z produkcji Lego. Mogą czarować żywiołami natury, takimi jak błyskawice, woda, ziemia czy ogień. W wielkanocnym maratonie wyemitowane zostaną odcinki z trzeciego sezonu. W świecie kreskówki pojawi się Miss Demeanor, która przewozi na statku magiczną substancję. Substancja uruchamia żywioły: ten, kto ma do niej dostęp, może je wykorzystać. Nya użyje swoich umiejętności i dzięki niej wszystko skończy się dobrze. Jednak woda, po której płynęła Demeanor, wzburzy się. Ninja będą potrzebować wsparcia - jak prawdziwi bohaterowie, potrafią nie tylko go udzielać, ale także o nie prosić. Z kolei mama Nyi, Maya, pomoże córce odzyskać chwilowo utracone moce. W trakcie maratonu z „Ninjago” widzowie przekonają się, czy ich rodzinny plan zakończy się powodzeniem (więcej tutaj).

„Między nami, misiaczkami” 1
emisja: od poniedziałku do piątku (od 18 kwietnia br.) o 14:25

Premiera odbędzie się w poniedziałek, 18 kwietnia br. o godzinie 14:25. Trójka niedźwiedzich braci, Grizz, Lodomir i Panda mają Magiczne Pudełko, które zyskało pewne możliwości, poprzez wypowiedzenie życzenia do spadającej gwiazdy. Misie mogą podróżować za jego pomocą gdzie tylko chcą. Widzowie mogą śledzić przygody znanego rodzeństwa w okresie dzieciństwa. Bohaterowie będą chcieli szybko znaleźć nowy dom. Jak? Spróbują poznać jak najwięcej różnorodnych krain, aby wybrać tę idealną dla siebie. Jednak dotarcie tam nie jest łatwym zadaniem. Dlatego skorzystają z pomocy Magicznego Pudełka. Niepozorny karton z gwiazdką przeniesie ich w miejsca, które wcześniej trudno było sobie wyobrazić. Średniowieczna wioska z mieszkańcami - warzywami? Jeden ruch i misiaczki już się tam znajdują. Grizz stwierdzi, że byłby idealnym kandydatem na króla tego miejsca. Kuchnia gotującego olbrzyma? Trafią tam bez problemu. Pomogą ugotować obiad dla wszystkich żarłoków z jego restauracji, Odwiedzą także podwodny świat, willę nawiedzoną przed duchy czy park rozrywki (więcej tutaj).
 
Bohaterki serialu animowanego „DC Super Hero Girls”, foto: WarnerMedia
Bohaterki serialu animowanego „DC Super Hero Girls”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ninjago”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ninjago”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...