reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy i seriale w kwietniu w Polsat JimJam

dodano: 2022-03-31 06:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W kwietniu br. kanał Polsat JimJam poleca seriale „Jak borsuk z lisem” i „Ciekawski George”, filmy „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony”, „Tomek i przyjaciele - Legenda o zaginionym skarbie”, „Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry”, „Tomek i przyjaciele: Dzień diesli”, „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł”, „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze”, „Tomek i przyjaciele: Bohater torów”, „Barbie Dreamtopia”, „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, „Benjamin i cyrkowe lwy”, „Benjamin i księżniczka lodowej tafli”, „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota”, „Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska”, „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!”, „Strażak Sam i bohaterowie burzy” i „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” produkcję „Tomek i przyjaciele”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” seriale „Zuzia”, „Kropka” i „Daisy i Ollie”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2022 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Tomek i przyjaciele”
emisja: codziennie o 6:00 i 19:00

Codziennie emitowane będą po dwa odcinki, o 6:00 i 19:00. W weekendy stacja zaprasza na filmy z Tomkiem i jego przyjaciółmi - w soboty i niedziele około godziny 11:00. Bohaterem miesiąca jest Tomek - zawsze uśmiechnięty niebieski parowóz. Jest skory do pomocy, a gdy tylko może, to podejmuje się najcięższych zadań. Na kolei wraz z Tomkiem pracują lokomotywy parowe, spalinowe i wąskotorowe, pojazdy drogowe, statki wodne, statki powietrzne, a nawet dźwigi oraz żurawie. Wszystkie pojazdy zawsze starają się dobrze wykonywać swoją pracę. Wraz ze swoimi przyjaciółmi Tomek przeżywa ciekawe przygody, a także pokazuje dzieciom jak ważne są przyjaźń i uczciwość oraz co to znaczy być naprawdę pomocnym parowozem.  Animacja powstała w oparciu o serię książeczek dla dzieci „The Railway Series”, napisanych przez Wilberta Awdry’ego (więcej tutaj i tutaj).

„Jak borsuk z lisem”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 kwietnia br.) o 6:25, 11:20 i 18:30 oraz w soboty i niedziele o 6:25

Serial będzie emitowany od piątku, 1 kwietnia br. - od poniedziałku do piątku o 6:25, 11:20 i 18:30, a w soboty i niedziele odbywać się będzie maraton z serialem od godziny 6:25 (po siedem odcinków). Jak zapowiada nadawca, „Jak borsuk z lisem” to uniwersalna opowieść o adaptacji, akceptacji i roli rodziny w życiu każdego z nas. Borsuk Edmund samotnie wychowuje trójkę swoich dzieci. Ich codzienne życie jest poukładane i pełne harmonii. Jednak spokój borsuków zostaje zakłócony, gdy niedaleko ich nory pojawiają się Matylda i Róża. Energiczna lisica wraz ze swoją córką wprowadzają w ich życie nie lada zamieszanie. Edmund zakochuje się w pięknej Matyldzie i prosi, by wraz z Różą wprowadziły się do ich nory i stworzyły wraz z nim jedną wielką lisio-borsuczą rodzinę. Co ciekawe, w przyrodzie lisy i borsuki często dzielą ze sobą schronienie. Dla małych borsuków to wielka zmiana. Muszą nauczyć się dogadywać z domowniczkami i odnaleźć harmonię w swoim nowym życiu. - Na szczęście, gdy w grę wchodzi miłość, to pomimo sporadycznych kłótni, dom Matyldy i Edmunda wypełnia się szczęściem i radością - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 10:00 i 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki w kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. W kwietniu br., w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Zuzia”, „Kropka” (więcej tutaj) oraz „Daisy i Ollie” (więcej tutaj) mali widzowie poznają otaczający ich świat. Daisy i Ollie zachęcają dzieci do zadawania pytań i wzbudzają ich ciekawość. Przygody Zuzi pokazują, jak sobie poradzić w sytuacjach, gdy nie wszystko idzie po naszej myśli i przekonują, że warto prosić o pomoc. Z kolei Kropka, ciekawska i żywiołowa ośmiolatka, która jest obeznana z technologią jak mało kto, pokazuje dzieciom jak z łatwością i bez obaw rozwiązywać problemy i uczyć się na błędach (więcej tutaj).

„Ciekawski George”
emisja: codziennie o 19:30

W kwietniu br. Polsat JimJam zaprasza na spotkania z George’em. To urocza, energiczna  małpka z wyjątkowym talentem do wpadania w tarapaty. Malec jest żywo zainteresowany otaczającym go światem, a przy tym jest zawsze uśmiechnięty i uwielbia przygody. Z takim nastawieniem jedno jest pewne - za każdym rogiem czeka na niego coś ciekawego do odkrycia. Nieważne czy George jest na plaży, podwórku za domem, czy w mieście - małpka zawsze znajdzie coś wartego uwagi. W niezwykłych przygodach często towarzyszy mu najlepszy przyjaciel i opiekun - Pan w Żółtym Kapeluszu, który nierzadko ratuje George’a z tarapatów służąc dobrą radą, pomocą i swoim doświadczeniem. Na spotkania z uroczą małpką Polsat JimJam zaprasza codziennie od godziny 19:30 (po cztery odcinki) (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele o 11:00 i 13:00
W kwietniu br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak: w sobotę, 2 kwietnia br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony”, o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia”, w niedzielę, 3 kwietnia br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele - Legenda o zaginionym skarbie”, o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, w sobotę, 9 kwietnia br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry”, o godzinie 13:00 „Benjamin i cyrkowe lwy”, w niedzielę, 10 kwietnia br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Dzień diesli”, o godzinie 13:00 „Benjamin i księżniczka lodowej tafli”, w sobotę, 16 kwietnia br. o godzinie 11:05 „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł”, o godzinie 13:00 „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota”, w niedzielę, 17 kwietnia br. o godzinie 11:05 „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze”, o godzinie 13:00 „Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska”, w sobotę, 23 kwietnia br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Bohater torów”, o godzinie 13:00 „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!”, w niedzielę, 24 kwietnia br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony”, o godzinie 13:00 „Strażak Sam i bohaterowie burzy”, w sobotę, 30 kwietnia br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele - Legenda o zaginionym skarbie”, o godzinie 13:00 „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik” (więcej tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...