reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Eleven dostarcza transmisje dla FIFA+

dodano: 2022-04-14 13:57
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eleven/satkurier.pl

FIFA+ Grupa Eleven podpisała umowę z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej, w wyniku której użytkownicy nowej bezpłatnej usługi streamingowej FIFA+ mogą oglądać transmisje na żywo z meczów kilkunastu lig piłkarskich. FIFA+ została uruchomiona 12 kwietnia br. i oferuje bezpłatny dostęp do transmisji na żywo, statystyk, archiwalnych meczów, informacji oraz oryginalnych treści premium. W 2022 roku pokazanych ma zostać ponad 29 000 meczów mężczyzn i ponad 11 000 meczów kobiet, co w sumie daje ponad 40 000 transmisji.

Eleven
Grupa Eleven


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Następujące rozgrywki są już dostępne w FIFA+ (wkrótce zostaną ogłoszone kolejne):
- duńska Superliga
- polska Ekstraklasa
- słowacka Fortuna Liga
- włoska Serie B kobiet
- brazylijska Serie A1 kobiet
- Mistrzostwa SAFF w piłce nożnej kobiet
- szwajcarska Super League
- mozambicka Moçambola
- UNCAF Club Championships
- angolska Girabola
- kobieca USL W League
- Bhutan Premier League

Eleven informuje, że będzie odgrywać kluczową rolę we wspieraniu produkcji, dostarczania i dystrybucji wyżej wymienionych treści na żywo do FIFA+, a także wesprze tworzenie możliwości komercyjnych. - Nasza autorska technologia streamingu będzie napędzać mecze na żywo w FIFA+, zapewniając kibicom pierwszorzędne wrażenia z oglądania - informuje Grupa.

Jako dostawca treści dla FIFA+, Eleven jest odpowiedzialny za zapełnienie platformy bezprecedensową liczbą transmisji z meczów piłkarskich z całego świata. Tysiące meczów ze stowarzyszeń członkowskich FIFA zostało już potwierdzonych, a portfolio treści z czasem znacznie się powiększy.
 

- Cieszymy się, że możemy współpracować z FIFA+, by wspierać tę rewolucyjną nową usługę dla kibiców piłki nożnej. FIFA+ będzie gospodarzem bezprecedensowej liczby meczów piłkarskich na żywo, a ligi i związki członkowskie z całego świata będą miały możliwość zaprezentowania swoich rozgrywek globalnej publiczności. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że nowa usługa sprawi, iż kobieca piłka będzie dostępna dla fanów w większym stopniu niż kiedykolwiek wcześniej, obejmując ponad jedną trzecią wszystkich meczów na żywo transmitowanych każdego roku - powiedział Pedro Presa, główny doradca ds. DTC i projektów strategicznych w Grupie Eleven.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...