reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dizi HD w ofercie sieci Sat Film

dodano: 2022-04-20 09:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Dizi W piątek, 15 kwietnia br. oferta sieci Sat Film z Włocławka powiększyła się o kolejny kanał od spółki Kino Polska TV (SPI International B.V./Goupe Canal+) - Dizi HD. Stacja dostępna jest dla abonentów w pakiecie Rozrywka Lux HD, na pozycji numer 36. W związku z tym faktem nastąpiły zmiany na liście operatora - pozostałe kanały filmowe zostały przesunięte o jedną pozycję w dół, a stacja Filmbox Arthouse HD została przeniesiona na pozycję numer 176.

Dizi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 1 kwietnia 2021 roku spółka Kino Polska TV (SPI International B.V./Goupe Canal+) wprowadziła na polski rynek kanał Dizi HD, początkowo zapowiadany przez nadawcę pod nazwą Timeless Drama Channel (TDC). W ofercie stacji widzowie znajdą tureckie seriale fabularne (więcej tutaj). Kanał dostępny jest dla abonentów sieci Sat Film w pakiecie Rozrywka Lux HD, na pozycji numer 36.

W związku z wprowadzeniem stacji Dizi HD do oferty sieci Sat Film nastąpiły zmiany na liście operatora - pozostałe kanały filmowe zostały przesunięte o jedną pozycję w dół, a obecna w ofercie operatora od 2015 roku stacja Filmbox Arthouse HD została przeniesiona na pozycję numer 176 (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Sat Film zyskali dostęp do takich stacji telewizyjnych jak Eleven Sports 1 4K (więcej tutaj), TVP ABC HD, „nowego ukraińskiego kanału dziecięcego” (nie podano jego nazwy) (więcej tutaj), News24 HD, Biznes24 HD, TVP World HD i Biełsat TV (Belsat TV) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...