reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Eleven Sports 1 4K w ofercie sieci Sat Film

dodano: 2022-04-13 11:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Eleven Sports 1 4K W ostatnich dniach oferta sieci Sat Film z Włocławka powiększyła się o kolejną stację od Grupy Polsat Plus - Eleven Sports 1 4K. Jak informuje operator, to 1. kanał w jakości 4K w tej sieci. Dodajmy, że abonenci sieci Sat Film mają już dostęp do stacji Eleven Sports 1 HD - wersje HD i 4K mają identyczne ramówki.

Eleven Sports 1 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Eleven Sports 1 HD w sieci Sat Film dostępny jest w pakiecie Rozrywka Lux HD na pozycji numer 178. - Aby odebrać kanał należy posiadać telewizor 4K oraz korzystać z modułu CAM/CI od Sat Filmu. Kanał nie jest dostępny dla telewizji IPTV - informuje operator.

Dodajmy, że abonenci sieci Sat Film mają już od 2016 roku dostęp do kanału Eleven Sports 1 HD (początkowo pod nazwą Eleven, stacja rozpoczęła nadawanie w Polsce w 2015 roku - więcej tutaj, a od 2017 roku funkcjonuje pod nazwą Eleven Sports 1 - więcej tutaj) - wersje HD i 4K mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Nadawca tych stacji należy do Grupy Polsat Plus. W ramówce stacji widzowie znajdą transmisje sportowe z takich dyscyplin jak piłka nożna, żużel i motosport. Kanał Eleven Sports 1 4K rozpoczął nadawanie w 2017 roku (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Sat Film zyskali dostęp do takich stacji telewizyjnych jak TVP ABC HD, „nowego ukraińskiego kanału dziecięcego” (nie podano jego nazwy) (więcej tutaj), News24 HD, Biznes24 HD, TVP World HD i Biełsat TV (Belsat TV) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...