reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sat Film: 11 nowych kanałów i platforma HbbTV

dodano: 2015-09-04 20:46 | aktualizacja: 2015-09-05 02:59
autor: Łukasz Knapik/studiolitek | źródło: Sat Film/satkurier.pl

SatFilm Sat Film sztuka Łączenia logo 2015 Z początkiem września br. do oferty sieci Sat Film z Włocławka, do pakietów Rozrywka Lux HD oraz Extra HD, trafiły kolejne kanały od SPI International B.V. Abonenci zyskali dostęp do takich stacji jak: Filmbox, Filmbox Extra (29 września br. stacja - decyzją nadawcy - zmieni się w Filmbox Premium - więcej tutaj), Filmbox Family, Filmbox HD (29 września br. stacja - decyzją nadawcy - zmieni się w Filmbox Extra HD - więcej tutaj), Filmbox Action, Filmbox Arthouse, Docubox HD, Fightbox HD, 360Tunebox, Fast&Funbox HD i Fashionbox HD. Ceny pakietów pozostają bez zmian.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż w tym roku oferta sieci Sat Film powiększyła się już o takie kanały jak: Kino Polska Muzyka, Hustler HD (więcej tutaj), Fokus TV HD (więcej tutaj), iPol TV (więcej tutaj), PULS 2 HD i TVN Fabuła HD (więcej tutaj).

Abonenci sieci Sat Film zyskali dostęp m.in. do kanału Fashionbox HD, foto: SPI International B.V.


Operator sieci Sat Film poinformował ponadto, iż 4 września uruchomił własną platformę HbbTV. Dostęp do niej mają posiadacze telewizorów z funkcją HbbTV, którzy korzystają z Internetu operatora i telewizji cyfrowej odbieranej z wykorzystaniem modułów CAM. Nie mogą z niej korzystać odbiorcy telewizji cyfrowej odbieranej za pośrednictwem dekoderów i abonenci IPTV.

Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo. HbbTV nie konkuruje z platformami Smart TV, lecz w naturalny sposób je uzupełnia, szczególnie w zakresie udostępniania widzom interakcji.

HbbTV można odbierać na telewizorach oraz STB podłączonych do internetu, w których zainstalowane jest specjalne oprogramowanie umożliwiające odbiór serwisów HbbTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...