reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Hity programowe w maju w Cartoon Network

dodano: 2022-04-27 03:17 | aktualizacja: 2022-04-28 13:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Cartoon Network W maju br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Aquaman: Król Atlantydy” (sezon 1.), „Zwariowane Melodie: Kreskówki” (sezon 2.) i „Jabłko i Szczypior” (sezon 2.), a w ramach pasma „Niesamowity miesiąc z Gumballem” taką produkcję jak „Niesamowity świat Gumballa”.

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w maju br. w Cartoon Network pojawią się znane widzom postaci: zarówno w maratonach, gdzie widzowie będą mogli przypomnieć sobie ich przygody, jak i w premierowych odcinkach sezonów. Wśród tych bohaterów znajdą się Jabłko i Szczypior i ich perypetie w wielkim mieście („Jabłko i Szczypior”), mistrz swawoli Królik Bugs z przyjaciółmi („Zwariowane Melodie: Kreskówki”), a także kot Gumball z bratem Darwinem („Niesamowity świat Gumballa”). Widzowie poznają także postaci z premierowej produkcji „Aquaman: Król Atlantydy”.

Maj 2022 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Niesamowity miesiąc z Gumballem”:
„Niesamowity świat Gumballa”
emisja: codziennie (od 1 maja br.) o 15:20

Premiera maratonu odbędzie się w niedzielę, 1 maja br. o godzinie 15:20. Widzowie będą mogli codziennie odwiedzać świat niebieskiego kota, jego rodziny, a także kolegów i koleżanek ze szkoły w Elmore. Maraton z serialem „Niesamowity świat Gumballa” to nie tylko powtórka emitowanych wcześniej sezonów, ale także mini serii „Rocznik Darwina” i „Kroniki Gumballa”. Maraton rozpocznie futurystyczny odcinek, w którym bracia Gumball i Darwin zmierzą się ze sztuczną inteligencją. Roboty są fascynującymi kompanami, ale kiedy udaje im się upodobnić do człowieka, okazuje się, że przejmują również ludzkie wady. Wtedy bohaterowie muszą znaleźć rozwiązanie dla problemu, jakim są chaotyczne działania samodzielnych maszyn. „Rocznik Darwina” to specjalna mini seria, w której najmłodsi widzowie mogą jeszcze lepiej poznać postaci uczęszczające do szkoły w Elmore. Każdy odcinek skupia się na innym bohaterze i ciekawych scenach z nim związanych. W „Kronikach Gumballa” najmłodsi będą towarzyszyć bohaterom w wyborach na przewodniczącego szkoły (więcej tutaj i tutaj).

„Aquaman: Król Atlantydy”
emisja: w niedziele (od 8 maja br.) o 8:20

Premiera serialu odbędzie się w niedzielę, 8 maja br. o godzinie 8:20. W uniwersum DC istnieje wielu fascynujących super bohaterów, ale potężny bóg oceanów i mórz jest tylko jeden: to Aquaman. Widzowie mogą znać go z aktorskich produkcji superbohaterskiego świata Warner Brothers. Teraz twórcy zapraszają do śledzenia losów Aquamana w nowej animacji. To trzyodcinkowa mini seria wyprodukowana przez Jamesa Wana, który będzie odpowiadać również za reżyserię i produkcję nadchodzącej aktorskiej kontynuacji przygód postaci. W emitowanej przez Cartoon Network kreskówce główny bohater zostaje prawowitym królem Atlantydy. Ponieważ wychował się na Ziemi jako syn człowieka, jego ludzkie nawyki dziwią mieszkańców podwodnego świata. Są sceptycznie nastawieni do nowego władcy i Aquaman postanawia im udowodnić, że nadaje się na ich króla. Już na samym początku popełnia królewską gafę i musi stanąć do pojedynku. Każdy odcinek pokazuje jego podróż do poznawania samego siebie i świata Atlantydy (więcej tutaj).

„Zwariowane Melodie: Kreskówki” 2
emisja: od poniedziałku do piątku (od 9 maja br.) o 13:55

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu odbędzie się w poniedziałek, 9 maja br. o godzinie 13:55. Bohaterowie klasycznej produkcji pojawią w premierowych odcinkach drugiego sezonu serialu. Jak zapowiada nadawca, choć nowoczesna animacja nadaje temu światowi współczesny wymiar, to, co najważniejsze w „Zwariowanych Melodiach”, zostało zachowane: unikatowy charakter kultowych postaci. Bugs wciąż umyka Myśliwemu Elmerowi. Jakkolwiek nie próbowałby dorwać królika, ten zawsze go przechytrzy. Podobny los czeka Kota Sylwestra. Zastawia na Kanarka Tweety’ego coraz to bardziej wymyślne pułapki, jednak niepozorny ptaszek za każdym razem wystrychnie go na dudka. W nowych odcinkach Tweety zrobi sobie wygodne gniazdko na szczycie słupa z amerykańską flagą. Zirytuje to Sylwestra, który zechce przeszkodzić ptaszkowi w komfortowym odpoczynku. Kaczor Daffy kupi odrzutowy plecak do latania. Porky’emu nie spodoba się jego nowego hobby, ale kiedy Daffy zaproponuje, żeby sam spróbował polatać, Porky zmieni zdanie. Co stanie się, kiedy straci kontrolę i poleci aż do nieba (więcej tutaj)?

„Jabłko i Szczypior” 2
emisja: od poniedziałku do piątku (od 23 maja br.) o 14:50

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu odbędzie się w poniedziałek, 23 maja br. o godzinie 14:50. Wielkie miasto od początku było dla Jabłka i Szczypiora ekscytującym wyzwaniem. Po raz pierwszy znaleźli się w metropolii. Poznali się, gdy szukali tam mieszkania. Od tego czasu są najlepszymi kumplami i razem przemierzają gąszcz miejskich przecznic. Zawierają też nowe znajomości z postaciami takimi jak Frytka, która chętnie wspiera znajomych, czy Falafel, który pozwala bohaterom mieszkać u siebie i często pomaga, kiedy wpakują się w kłopoty. W premierowych odcinkach telewizyjne wystąpienie Burmistrza Majoneza, który przechwala się swoim bogactwem, poruszy Jabłko i Szczypiora. Przekonają się, jednak że w życiu najważniejsze nie są pieniądze, a bliskie osoby. W innym epizodzie przebiegły Burmistrz wrobi bohaterów w rozwiązywanie spraw drobnych przestępców na rzecz miasta. Jakby tego było mało, ustanowi prawo, według którego otrzyma super buty: nagrodę, którą zdobyli wcześniej Jabłko i Szczypior (więcej tutaj).
 
Bohater serialu animowanego „Aquaman: Król Atlantydy”, foto: Warner Bros. Discovery
Bohater serialu animowanego „Aquaman: Król Atlantydy”, foto: Warner Bros. Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...