reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Czas maratonów w marcu w Cartoon Network

dodano: 2021-03-01 03:32 | aktualizacja: 2021-03-01 15:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Cartoon Network W marcu br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „DC Super Hero Girls”, „Kicia Rożek” i „Młodzi Tytani: Akcja!”, w ramach pasma „Niesamowity miesiąc z Gumballem” takie produkcje jak „Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa” i „Niesamowity świat Gumballa: Rocznik Darwina”, a w ramach pasma „Wycieczka nad Potokiem” taki serial jak „Craig znad Potoku”.

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, marzec br. w Cartoon Network to czas maratonów z ulubionymi bohaterami w roli głównej. Na małych widzów czekać będzie m.in. premiera serii „Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa”. Stacja przygotowała również cykl z produkcją „Craig znad Potoku”, dzięki któremu dzieciaki poznają wszystkie zakątki lasu w Herkleton. Nie zabraknie również takich produkcji stacji, jak „DC Super Hero Girls” (więcej tutaj), „Kicia Rożek” (więcej tutaj) czy „Młodzi Tytani: Akcja!” (więcej tutaj).

Marzec 2021 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Niesamowity miesiąc z Gumballem”:
„Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa”
emisja: codziennie (od 1 marca br.) o 14:50

Dzieciaki z Elmore w Cartoon Network. Na fanów serialu czekać będzie premiera serii „Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa” (więcej tutaj). Jak zapowiada nadawca, to osiem specjalnych odcinków, w których widzowie będą mogli towarzyszyć bohaterom w niezwykłym wydarzeniu: wyborach na przewodniczącego szkoły. Gumball nie może odpuścić tak wyjątkowej okazji i postanawia wystartować w wyścigu wyborczym. O pomoc prosi między innymi Penny. Tę konkurencję uzupełniają odcinki, w których Anais tworzy drzewo genealogiczne rodziny, Leslie odkrywa tajemniczą przeszłość miasteczka Elmore, a Gumball wraz z siostrą i bratem próbują wymyślić najlepszy prezent dla mamy z okazji jej święta. Marcowy maraton w Cartoon Network będzie okazją do przypomnienia sobie przygód niebieskiego kota i odświeżenia cyklu „Niesamowity świat Gumballa: Rocznik Darwina” (więcej tutaj).

„Wycieczka nad Potokiem”:
„Craig znad Potoku”
emisja: w soboty i niedziele (od 6 marca  br.) o 9:45

Zagajnik Trującego Bluszczu, Jaskinia Starszyzny, Pieniek, Drzewo Handlowe - to tylko jedne z wielu punktów na mapie w miasteczku Herkleton. Craig, Kelsey i John Paul będą odkrywać tajemnice nawet najbardziej ukrytych zakątków, które można znaleźć w gąszczu drzew i krzewów. Przykładowo, Jaskinia Starszyzny jest wypełniona ciekawymi książkami i komiksami. Przy Pieńku znajduje się domek na drzewie - siedziba oraz tajna baza głównych bohaterów, a przy Drzewie Handlowym dzieciaki wymieniają się słodyczami i innymi drobiazgami. Jak zapowiada nadawca, dzięki maratonowi „Wycieczka nad Potokiem” mali widzowie będą mogli poznać świat Craiga i jego przyjaciół jeszcze lepiej. Kompilacja pełnych przyrody i zabawy odcinków serialu na antenie Cartoon Network emitowana będzie w każdy weekend marca br. (więcej tutaj)
 
Bohaterki serialu animowanego „DC Super Hero Girls”, foto: WarnerMedia
Bohaterki serialu animowanego „DC Super Hero Girls”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...