reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Koncert charytatywny dla Ukrainy” w TV Republika

dodano: 2022-05-11 06:41 | aktualizacja: 2022-05-11 10:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Republika/satkurier.pl

TV Republika „Koncert charytatywny dla Ukrainy” W czwartek, 12 maja br. o godz. 19:00 w TV Republika, na stronie internetowej tvrepublika.pl i profilu TV Republika na portalu społecznościowym Facebook transmitowany będzie koncert z okazji 9. rocznicy powstania tej stacji. Będzie to jednocześnie „Koncert charytatywny dla Ukrainy”. Wystąpią Amelia Anisowicz, Ana Danch i Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego. Wydarzenie odbędzie się w związku z trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę. Ponadto wręczona zostanie „Nagroda widzów TV Republika”.

TV Republika „Koncert charytatywny dla Ukrainy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 12 maja br. o godzinie 19:00 TV Republika wyemituje „Koncert charytatywny dla Ukrainy”. Koncert odbędzie się z okazji dziewiątej rocznicy powstania tej stacji. - Ponadto samo wydarzenie będzie wyrazem wsparcia dla naszych wschodnich sąsiadów w tych ciężki dla nich dniach - zapowiada nadawca.

Jak co roku TV Republika wręczy w imieniu swoich widzów nagrodę. - Odwaga - to słowo jest synonimem „Nagrody widzów TV Republika”. Od 9 lat nagroda ta kierowana jest właśnie tam, gdzie spotykają się tylko ważne idee, które łączą  stację z widzami, a widzów TV Republika z prawdą. W trakcie tego wyjątkowego wieczoru chcemy głośno powiedzieć, że „Nie zostawimy Ukrainy!” - informuje nadawca.

Podczas wieczoru będzie można usłyszeć utwory w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. Na scenie widzowie zobaczą także Amelię Anisowicz, dziewczynę która wzruszyła i zachwyciła cały świat swoim występem w bunkrze na Ukrainie. Ponadto widzowie zobaczą występ uchodźczyni i wokalistki z Ukrainy, Any Danch.

Transmisja koncertu dobędzie się w czwartek, 12 maja br. o godzinie 19:00 na antenie TV Republika, na stronie internetowej tvrepublika.pl oraz na profilu facebookowym stacji. Zaplanowano również emisje powtórkowe koncertu - w sobotę, 14 maja br. o godzinie 19:00, w niedzielę, 15 maja br. o godzinie 15:20 i w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 15 na 16 maja br. o godzinie 0:20.

Wydarzenie odbędzie się w związku z trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę.

TV Republika to kanał informacyjno-publicystyczny, którego nadawcą jest Telewizja Republika. W ramówce stacji widzowie znajdą informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie, programy publicystyczne i filmy dokumentalne. TV Republika nadaje od 2013 roku. Dostęp do kanału mają abonenci platform Polsat Box, Canal+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV. Ponadto stacja dostępna jest bezpłatnie w wybranych multipleksach lokalnych naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj).

„Koncert charytatywny dla Ukrainy” - transmisja w czwartek, 12 maja 2022 roku o godz. 19:00 w TV Republika.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...