reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wyzwania w czerwcu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2022-05-11 01:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W czerwcu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Wydobywcy marmuru” (sezon 2.) i „Oko w oko z potworami” (sezon 1.), a w ramach pasma „Strefa dla wędkarzy” takie produkcje jak „Taaaki karp!”, „Lodowi wikingowie” i „Rzeczne potwory”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2022 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Strefa dla wędkarzy”:
emisja: w soboty
W czerwcu br., tak jak w kwietniu i maju br., w każdą sobotę (od 4 czerwca br.) kanał Polsat Viasat Explore zaprasza na nowe przygody wędkarzy, którzy na całym świecie poszukują największych, najrzadszych i najstraszniejszych podwodnych stworzeń. Jak zapowiada nadawca, to okazja, aby nadrobić zaległości w odcinkach „Lodowych wikingów” i „Rzecznych potworów” - i zobaczyć najnowsze przygody bohaterów programu „Taaaki karp!” (więcej tutaj).

„Wydobywcy marmuru” 2 („Stone Men” 2)
emisja: od niedzieli, 5 czerwca br. o 20:00

W największym zagłębiu złóż marmuru na świecie, położonym w Alpach Apuańskich w Toskanii, ekipa Paola Carliego z Henraux przygotowuje się do nowego sezonu wydobywczego i nowych wyzwań. Miniony rok był bardzo trudny dla całej branży. Z jednej strony kryzys gospodarczy wywołany przez pandemię Covid-19 zmniejszył światowy popyt na marmur, z drugiej zaś wyjątkowo ostra zima przysporzyła wielu problemów w zarządzaniu kamieniołomami, powodując kryzys w harmonogramie wydobycia - wciąż nie nadrobiono wszystkich opóźnień. Pracownicy kamieniołomów walczą z czasem, ale także starają się o zrównoważony rozwój - należy poprawić sposób wykorzystania wody i pozostałości po wydobyciu kamiennych bloków. W ekipie pojawia się nowa osoba, która musi zdobyć zaufanie doświadczonych pracowników. Z jakimi jeszcze wyzwaniami będą musieli zmierzyć się wydobywcy marmuru (więcej tutaj)?

„Oko w oko z potworami” („Chasing Monsters”)
emisja: od soboty, 18 czerwca br. o 20:00

Widzowie dołączą do Cyrila Chauqueta, wędkarza ekstremalnego, który zapuszcza się w świat tajemniczych i niebezpiecznych podwodnych stworzeń. Od nurkowania z rekinem tygrysim na Bahamach po spotkania z krokodylami - ludojadami podczas polowania na największą słodkowodną rybę Afryki - jak zapowiada nadawca, ta pełna adrenaliny seria to zaproszenie do udziału w niesamowitej przygodzie. Cyril Chauquet przemierza oceany, rzeki i jeziora w poszukiwaniu największych ryb w najbardziej odległych zakątkach świata.
 
Pracownicy kamieniołomów oraz ładowarka Caterpillar 988K w programie „Wydobywcy marmuru”, foto: Viasat World
Pracownicy kamieniołomów oraz ładowarka Caterpillar 988K w programie „Wydobywcy marmuru”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...