reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wyjątkowa oferta w czerwcu w kanale Fox Comedy

dodano: 2022-05-20 23:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

FOX Comedy W czerwcu br. kanał telewizyjny Fox Comedy poleca swoim widzom szczególnie taki serial jak „Bajer z Bel-Air” (sezony 3. i 4.) i takie filmy jak „Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki”, „Kochanie, zwiększyłem dzieciaka”, „Zbuntowana księżniczka”, „Billy Madison”, „Wampiry i świry”, „Cziłała z Beverly Hills” i „Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej”.

Fox Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, z okazji Dnia Dziecka (w środę, 1 czerwca br.) stacja Fox Comedy świętować będzie przez cały czerwiec br. Kanał Fox Comedy przygotował z tej okazji prezenty w postaci nowości i znanych produkcji, a także coś na rodzinne seanse. W kanale Fox Comedy pojawi się kontynuacja serialu „Bajer z Bel-Air”. Trzeci sezon dostępny będzie od czwartku, 2 czerwca, a czwarty od poniedziałku, 20 czerwca br. Dodatkowo pierwsze pięć dni czerwca br. to wieczory filmowe dla całej rodziny. - Przygotujcie duuuużo popcornu - zachęca nadawca.

Czerwiec 2022 roku w ofercie kanału Fox Comedy:

„Bajer z Bel-Air” 3 i 4
emisja: od poniedziałku do piątku o 20:00

Trzeci i czwarty sezon to kontynuacja przygód nastoletniego Willa Smitha, pochodzącego z biednej dzielnicy w zachodniej Filadelfii, który został wysłany przez swoją matkę do bogatego wujostwa w Bel-Air. W trzeciej części wujek Willa - Phillip, kandyduje na ważne stanowisko w sądzie, co nie może obyć się bez komplikacji. Najstarsza córka Banksów - Hilary, zostaje nową pogodynką w telewizji i właśnie w tej roli czuje się idealnie. Największym wydarzeniem staje się jednak ukończenie szkoły przez Willa, który już rozgląda się za odpowiednim college'em. Ważnym aspektem w tym procesie jest oczywiście zaplecze imprezowe. Przysłowiowe schody zaczynają się, kiedy jego mama chce, żeby wrócił do Filadelfii. Wtedy dociera do niego, że aktualnie jego dom jest w Bel-Air. Jaką decyzję podejmie Will? Czy wróci do swojego rodzinnego miasta? Kontynuacja serialu od czwartku, 2 czerwca br. o godzinie 20:30 pojawi się w kanale Fox Comedy. A w poniedziałek, 20 czerwca br. o godzinie 20:30 pojawi się czwarty sezon serialu i w kanale Fox Comedy zagoszczą kolejne odcinki z przygodami młodego Willa Smitha (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w czerwcu br.
Jak zapowiada nadawca, z okazji Dnia Dziecka (w środę, 1 czerwca br.) kanał Fox Comedy przygotował coś wyjątkowego. Na widzów czekać będą filmowe wieczory, które rozpoczną się w środę, 1 czerwca i potrwają do niedzieli, 5 czerwca br. Ale to jeszcze nie wszystko. W czwartek, 16 czerwca br., kanał Fox Comedy zaplanował seans zarówno dla małych, jak i tych nieco starszych. W czerwcu br. stacja wyemituje takie produkcje jak „Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki” (emisja w środę, 1 czerwca br. o godzinie 21:00), „Kochanie, zwiększyłem dzieciaka” (emisja w czwartek, 2 czerwca br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj), „Zbuntowana księżniczka” (emisja w piątek, 3 czerwca br. o godzinie 21:00), „Billy Madison” (emisja w sobotę, 4 czerwca br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj), „Wampiry i świry” (w niedzielę, 5 czerwca br. o godzina 21:00) (więcej tutaj), „Cziłała z Beverly Hills” (emisja w czwartek, 16 czerwca br. o godzinie 9:20) (więcej tutaj) i „Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej” (emisja w czwartek, 16 czerwca br. o godzinie 21:00).
 
Janet Hubert, Will Smith i James Avery w serialu „Bajer z Bel-Air”, foto: Fox Networks Group
Janet Hubert, Will Smith i James Avery w serialu „Bajer z Bel-Air”, foto: Fox Networks Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...