reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Forum ekonomiczne w Davos w CNN International

dodano: 2022-05-23 12:36 | aktualizacja: 2022-05-23 14:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

„Światowe Forum Ekonomiczne” w Davos Kanał CNN International zapowiada pełną relację z tegorocznego „Światowego Forum Ekonomicznego” („World Economic Forum”/„WEF”) w Davos, w Szwajcarii, które odbywa się stacjonarnie po dwuletniej przerwie. Sprawozdania z tego wydarzenia znajdą się w takich programach jak „CNN Marketplace Europe”, „Quest Means Business” i „First Move with Julia Chatterley”. Relacje pojawią się również w CNN Digital na stronie internetowej cnn.com.

„Światowe Forum Ekonomiczne” w Davos


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na miejscu - określanego przez „Światowe Forum Ekonomiczne” jako „najważniejsze geopolityczne i geoekonomiczne wydarzenie ostatnich trzech dekad” - obecni sią dziennikarze CNN: Julia Chatterley, Richard Quest i Fareed Zakaria. Anna Stewart z kolei śledzi przebieg forum z Londynu. Na antenie CNN przez cały tydzień emitowane „na żywo” będą programy „Quest Means Business” (więcej tutaj) i „First Move with Julia Chatterley” (więcej tutaj). Również CNN Digital codziennie publikuje relacje i najnowsze wiadomości ze „Światowego Forum Ekonomicznego” na stronie internetowej cnn.com. Z kolei w programie „CNN Marketplace Europe” pojawiają się wywiady z liderami biznesu biorącymi udział w konferencji (więcej tutaj).

Do zebranych na forum zdalnie zwrócił się prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, a na miejscu pojawi się liczna delegacja ukraińska. Polskę reprezentować będą m.in. prezydent RP Andrzej Duda, premier RP Mateusz Morawiecki oraz wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Wśród pozostałych 2 tysięcy delegatów swój udział zapowiedzieli m.in. kanclerz Niemiec Olaf Scholz, sekretarz generalny North Atlantic Treaty Organization (NATO) Jens Stoltenberg oraz przewodnicząca Komisji Europejskiej (KE) Ursula von der Leyen. Jako że bezpieczeństwo żywnościowe i ochrona środowiska są jednymi z najważniejszych tematów obrad, amerykański wysłannik do spraw klimatu John Kerry ma spotkać się w Davos ze swoim chińskim odpowiednikiem Xie Zhenhua.

Relacja z forum rozpoczęła się w niedzielę, 22 maja i potrwa do jego zakończenia w czwartek, 26 maja br. (więcej tutaj i tutaj)
 
„Światowe Forum Ekonomiczne” w Davos relacjonuje Richard Quest, foto: Jeremy Freeman/Warner Bros. Discovery
„Światowe Forum Ekonomiczne” w Davos relacjonuje Richard Quest, foto: Jeremy Freeman/Warner Bros. Discovery

„Światowe Forum Ekonomiczne 2022” - emisja w CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...