reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Forum ekonomiczne w Davos w CNN International

dodano: 2022-05-23 12:36 | aktualizacja: 2022-05-23 14:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

„Światowe Forum Ekonomiczne” w Davos Kanał CNN International zapowiada pełną relację z tegorocznego „Światowego Forum Ekonomicznego” („World Economic Forum”/„WEF”) w Davos, w Szwajcarii, które odbywa się stacjonarnie po dwuletniej przerwie. Sprawozdania z tego wydarzenia znajdą się w takich programach jak „CNN Marketplace Europe”, „Quest Means Business” i „First Move with Julia Chatterley”. Relacje pojawią się również w CNN Digital na stronie internetowej cnn.com.

„Światowe Forum Ekonomiczne” w Davos


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na miejscu - określanego przez „Światowe Forum Ekonomiczne” jako „najważniejsze geopolityczne i geoekonomiczne wydarzenie ostatnich trzech dekad” - obecni sią dziennikarze CNN: Julia Chatterley, Richard Quest i Fareed Zakaria. Anna Stewart z kolei śledzi przebieg forum z Londynu. Na antenie CNN przez cały tydzień emitowane „na żywo” będą programy „Quest Means Business” (więcej tutaj) i „First Move with Julia Chatterley” (więcej tutaj). Również CNN Digital codziennie publikuje relacje i najnowsze wiadomości ze „Światowego Forum Ekonomicznego” na stronie internetowej cnn.com. Z kolei w programie „CNN Marketplace Europe” pojawiają się wywiady z liderami biznesu biorącymi udział w konferencji (więcej tutaj).

Do zebranych na forum zdalnie zwrócił się prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, a na miejscu pojawi się liczna delegacja ukraińska. Polskę reprezentować będą m.in. prezydent RP Andrzej Duda, premier RP Mateusz Morawiecki oraz wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Wśród pozostałych 2 tysięcy delegatów swój udział zapowiedzieli m.in. kanclerz Niemiec Olaf Scholz, sekretarz generalny North Atlantic Treaty Organization (NATO) Jens Stoltenberg oraz przewodnicząca Komisji Europejskiej (KE) Ursula von der Leyen. Jako że bezpieczeństwo żywnościowe i ochrona środowiska są jednymi z najważniejszych tematów obrad, amerykański wysłannik do spraw klimatu John Kerry ma spotkać się w Davos ze swoim chińskim odpowiednikiem Xie Zhenhua.

Relacja z forum rozpoczęła się w niedzielę, 22 maja i potrwa do jego zakończenia w czwartek, 26 maja br. (więcej tutaj i tutaj)
 
„Światowe Forum Ekonomiczne” w Davos relacjonuje Richard Quest, foto: Jeremy Freeman/Warner Bros. Discovery
„Światowe Forum Ekonomiczne” w Davos relacjonuje Richard Quest, foto: Jeremy Freeman/Warner Bros. Discovery

„Światowe Forum Ekonomiczne 2022” - emisja w CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...