reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Studiomed TV HD w ofercie UPC Polska i Play

dodano: 2022-06-01 11:14 | aktualizacja: 2022-06-01 14:55
autor: Anita Kaźmierska/Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl/Play

Studiomed TV 1 czerwca br. oferta sieci UPC Polska oraz Play została powiększona o kanał Studiomed TV HD, którego nadawcą jest firma Idea4Broadcasting. W UPC stacja jest dostępna dla abonentów na pozycjach 325. (UPC TV 4K Box i Horizon) i 399. (Mediabox), od pakietu Select. Klienci Play Now i Play Now TV mogą znaleźć Studiomed TV w pakiecie Podstawowym.

Studiomed TV
Studiomed TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Studiomed TV to kanał wyspecjalizowany dokumentalno-edukacyjny, poświęcony zdrowiu i medycynie. Kanał rozpoczął nadawanie 27 sierpnia 2019 roku (więcej tutaj).

Misją Studiomed TV jest zwiększanie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia, leczenia oraz profilaktyki zdrowotnej. Oferta telewizji jest bogata i zróżnicowana. W ramówce znajdują się zarówno lżejsze i bardziej rozrywkowe programy o zdrowym odżywianiu, skutecznych metodach odchudzania, zdrowiu dzieci, jak i poważniejsze, poświęcone chorobom cywilizacyjnym, takim jak depresja, cukrzyca czy nowotwory. Nad jakością i aktualnością informacji czuwa Rada Programowa składająca się z wybitnych ekspertów – lekarzy i profesorów.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta UPC Polska została powiększona o takie stacje jak Nickelodeon Ukraine Pluto TV (więcej tutaj), Ukraina 24 HD (więcej tutaj), Eleven Sports 1 4K (więcej tutaj), Antena HD (więcej tutaj), Funbox 4K, wPolsce.pl 4K, Ultra TV 4K i Insight TV UHD (więcej tutaj). Natomiast telewizyjna oferta sieci Play powiększyła się niedawno o kanał Nickelodeon Ukraine Pluto TV (więcej tutaj).
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...