reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Studiomed TV HD w ofercie UPC Polska i Play

dodano: 2022-06-01 11:14 | aktualizacja: 2022-06-01 14:55
autor: Anita Kaźmierska/Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl/Play

Studiomed TV 1 czerwca br. oferta sieci UPC Polska oraz Play została powiększona o kanał Studiomed TV HD, którego nadawcą jest firma Idea4Broadcasting. W UPC stacja jest dostępna dla abonentów na pozycjach 325. (UPC TV 4K Box i Horizon) i 399. (Mediabox), od pakietu Select. Klienci Play Now i Play Now TV mogą znaleźć Studiomed TV w pakiecie Podstawowym.

Studiomed TV
Studiomed TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Studiomed TV to kanał wyspecjalizowany dokumentalno-edukacyjny, poświęcony zdrowiu i medycynie. Kanał rozpoczął nadawanie 27 sierpnia 2019 roku (więcej tutaj).

Misją Studiomed TV jest zwiększanie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia, leczenia oraz profilaktyki zdrowotnej. Oferta telewizji jest bogata i zróżnicowana. W ramówce znajdują się zarówno lżejsze i bardziej rozrywkowe programy o zdrowym odżywianiu, skutecznych metodach odchudzania, zdrowiu dzieci, jak i poważniejsze, poświęcone chorobom cywilizacyjnym, takim jak depresja, cukrzyca czy nowotwory. Nad jakością i aktualnością informacji czuwa Rada Programowa składająca się z wybitnych ekspertów – lekarzy i profesorów.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta UPC Polska została powiększona o takie stacje jak Nickelodeon Ukraine Pluto TV (więcej tutaj), Ukraina 24 HD (więcej tutaj), Eleven Sports 1 4K (więcej tutaj), Antena HD (więcej tutaj), Funbox 4K, wPolsce.pl 4K, Ultra TV 4K i Insight TV UHD (więcej tutaj). Natomiast telewizyjna oferta sieci Play powiększyła się niedawno o kanał Nickelodeon Ukraine Pluto TV (więcej tutaj).
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...