reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Trwam z koncesją KRRiT na kolejne 10 lat

dodano: 2022-06-01 17:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: press.pl/satkurier.pl

TV Trwam Telewizja Trwam We wtorek, 31 maja br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła udzielić Fundacji Lux Veritatis z Warszawy koncesji na kolejny okres dla programu telewizyjnego pod nazwą TV Trwam. Obecna obowiązuje do 12 marca 2023 roku. Dostęp do kanału mają abonenci sieci kablowych i IPTV oraz bezpłatnie odbiorcy przekazu z satelity Astra 19,2°E i multipleksu pierwszego (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC).

TV Trwam Telewizja Trwam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Trwam w standardowej rozdzielczości rozpoczęła nadawanie w 2003 roku. Jej nadawcą jest Fundacja Lux Veritatis. To stacja wyspecjalizowana, o charakterze edukacyjno-poradniczym i religijnym. W ramówce kanału widzowie znajdą filmy, seriale, programy publicystyczne, dokumenty, reportaże, programy informacyjne oraz transmisje nabożeństw i uroczystości religijnych. W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 27 na 28 marca br. nadawanie rozpoczęła TV Trwam HD, wersja stacji w wysokiej rozdzielczości - wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

O przedłużeniu koncesji poinformował serwis press.pl. Dostęp do TV Trwam (w SD i/lub HD) mają abonenci sieci kablowych i IPTV oraz bezpłatnie odbiorcy przekazu z satelity Astra 19,2°E i multipleksu pierwszego (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...