reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

23,5°E: JOJ Family HD i WAU HD z nowego tp.

dodano: 2022-06-14 17:45
autor: RO | źródło: parabola.cz

Joj Family Dwie komercyjne stacje telewizyjne wystartowały na nowej częstotliwości czesko-słowackiej platformy satelitarnej Skylink, której operatorem jest M7 Group (CANAL+ Group). Dla widzów w Czechach z innej pojemności jest dostarczany JOJ Family HD, a na Słowacji - WAU HD.

satkurier.pl
CAM Skylink antena 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W celu dalszej dystrybucji JOJ Family HD i WAU HD jest wykorzystywany ten sam transponder 12,070H (DVB-S) satelity Astra 3B (23,5°E), na którym do 14.06 nadawano kanały z godzinnym przesunięciem czasowym JOJ +1 HD i JOJ Cinema +1 HD.

Te stacje, a także Nova +1 HD, Prima +1 HD i Markiza +1 HD zostały zamknięte przez operatora, ponieważ abonenci w każdej chwili mogą obejrzeć interesujący ich program na platformie internetowej Skylink Live TV. Tę usługę mają w swoim pakiecie.

Warto zauważyć, że przed kilkoma dniami zmieniły się identyfikacje kanałów +1. Do każdej nazwy została dodana charakterystyczna informacja "Konci", np. JOJ +1 HD_Konci, JOJ Cinema +1 HD_Konci, etc. W rezultacie abonent został uświadomiony o zakończeniu emisji kanału.

Kanały JOJ Family HD i WAU HD pozostaną na oryginalnych częstotliwościach do 12 lipca 2022 roku. Widzowie mają trochę czasu na dostosowanie się do nowych parametrów emisji. Wiele odbiorników dedykowanych jest wyposażona w funkcję FastScan, która automatycznie pobiera najnowszą listę kanałów, dlatego użytkownicy tych urządzeń nie muszą się martwić o ponowne wyszukiwanie.

Nowe parametry techniczne JOJ Family HD i WAU HD:
Astra 3B (23,5°E)
tp. 219 (12,070 GHz, pol. H, SR 27500, FEC: 3/4; DVB-S / QPSK)
Kodowanie: Irdeto/Conax/Viaccess/Nagra MA

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...