reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nadbałtyckie studio Radia Zet na start wakacji

dodano: 2022-06-22 18:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Radio ZET W piątek, 24 czerwca br. na głównym deptaku w Łebie powstanie studio Radia Zet (Eurozet/Agora), z którego będzie nadawany program przygotowywany z okazji rozpoczynających się wakacji. Na słuchaczy czekać będą programy „Wiadomości Radia Zet” i „Dzieje się w Radiu Zet” oraz lody Radia Zet.

Radio ZET
Radio ZET


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 5:30 do 10:00 na słuchaczy stacji będą czekać specjalne wydania „Wiadomości Radia Zet”. Wprost z Łeby przygotują je Paula Michalik, Michał Adamiuk i Krzysztof Kiryczuk. Przez cały dzień reporterzy i korespondenci będą przygotowywać relacje z różnych turystycznych zakątków Polski i świata. Pojawią się informacje m.in. o dostępności miejsc noclegowych, cenach czy wakacyjnych atrakcjach. O godzinie 15:00 na wyjazdowe wydanie audycji „Dzieje się w Radiu Zet” zaprosi Agnieszka Kołodziejska. Program będzie realizowany w nadmorskiej scenerii mobilnego studia Radia Zet (więcej tutaj).

W piątek, 24 czerwca br., oprócz spotkania z radiowcami, dla turystów i mieszkańców Łeby Radio Zet przygotowało liczne atrakcje. Przez cały dzień będzie można wziąć udział w zabawach i konkursach z nagrodami, które - jak zapewnia nadawca - doskonale sprawdzą się latem nie tylko na bałtyckich plażach. Na młodzież szkolną czekać będą darmowe okazjonalne lody Radia Zet, a uczniowie, którzy pochwalą się świadectwem z czerwonym paskiem, otrzymają dodatkowe niespodzianki (więcej tutaj).
 
Agnieszka Kołodziejska jest prowadzącą program „Dzieje się w Radiu Zet”, foto: Eurozet
Agnieszka Kołodziejska jest prowadzącą program „Dzieje się w Radiu Zet”, foto: Eurozet
Nadbałtyckie studio Radia Zet na start wakacji, foto: Eurozet
Nadbałtyckie studio Radia Zet na start wakacji, foto: Eurozet


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...