reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wiosna słyszana na nowo z Radiem Zet

dodano: 2022-04-08 05:09 | aktualizacja: 2022-04-08 12:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Radio ZET Wiosną br. Radio Zet (Eurozet/Agora) poleca swoim słuchaczom takie programy jak „Dzień dobry bardzo” („Kalendarium muzyczne”, „Piosenki z lektorem”, „Nosel wkręca”, „Gość Radia Zet” i „SzyminEM”), „Dzień dobry bardziej”, „Chwytaj dzień w Radiu Zet”, „Kocham cię kino”, „Dzieje się w Radiu Zet”, „Szczyt wszystkiego w Radiu Zet”, „Plus/minus lista Radia Zet” („Plus/minus lista extra”), „Jasna strona nocy”, „Czas wolny w Radiu Zet”, „Siła muzyki”, „Zet Dance”, „7. dzień tygodnia w Radiu Zet”, „Co na pierwsze, co na drugie”, „Nie mam pytań”, „Sportowy finał tygodnia”, „Wiadomości Radia Zet”, „Wiadomości sportowe”, „Wiadomości kulturalne” i „Wiadomości ekonomiczne”.

Radio ZET
Radio ZET


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosna 2022 roku w ofercie Radia Zet:

Jak zapowiada nadawca, poranny program „Dzień dobry bardzo” jakiego jeszcze nie było, nowe osobowości radiowe, znani prowadzący w nowych dla siebie rolach, popołudniowy magazyn informacyjno-rozrywkowy „Dzieje się w Radiu Zet”, Szymon Majewski od poniedziałku do piątku, codzienna lista przebojów, duża dawka humoru, informacji i siły muzyki, a wszystko od poniedziałku, 4 kwietnia br. na antenie Radia Zet (więcej tutaj).

Jak zapewnia nadawca, w wiosennej ramówce każdy ze słuchaczy Radia Zet znajdzie coś interesującego dla siebie. Codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 5:30 budzić i pobudzać będzie nowy duet prezenterski „Dzień dobry bardzo”, czyli Marek Starybrat i Robert Motyka. Dwie nietuzinkowe osobowości z naturalnym poczuciem humoru, nadające na tych samych falach. Stałymi elementami porannego programu będą: „Kalendarium muzyczne” przygotowywane przez Tomasza Kasprzyka, „Piosenki z lektorem”, czyli zagraniczne przeboje z tłumaczeniami w interpretacji lektora Stanisława Olejniczaka, „Nosel wkręca”, „Gość Radia Zet” - codzienne wywiady Beaty Lubeckiej z politykami i ekspertami (więcej tutaj), oraz satyryczne rapsy „SzyminEMa”, znanego również jako Szymon Majewski, z udziałem postaci ze świata polityki, kultury czy sportu, będące komentarzem do bieżących wydarzeń.

O godzinie 9:00 na program „Dzień dobry bardziej” zaprosi Ewelina Pacyna. Energetyczne pasmo z siłą muzyki, konkursami i wiadomościami spoza pierwszych stron gazet oraz dużą dawką pozytywnej energii.

Od godziny 12:00 Robert Karpowicz poprowadzi towarzyszące pasmo muzyczne „Chwytaj dzień w Radiu Zet” (Carpiu Diem). W programie premierowy odcinek serii „Nosel wkręca”, a w każdy piątek między 12:00 a 13:00 Grażyna Torbicka w „Kocham cię kino” opowie o nowościach kinowych i wydarzeniach świata filmu.

Agnieszka Kołodziejska pojawi się w nowej dla siebie roli, prowadząc popołudniowy magazyn informacyjno-rozrywkowy „Dzieje się w Radiu Zet” (15:00-17:00) przygotowywany we współpracy z reporterami Radia Zet. - Najciekawsze tematy, relacje z różnych stron Polski, łączenia satelitarne i rozmowy ze słuchaczami - zapowiada nadawca.

Od godziny 17:00 duet Marcin Sońta i Michał Korościel w programie „Szczyt wszystkiego w Radiu Zet”, czyli codzienna dawka sarkazmu, ironii i absurdu. Słowem spojrzenie na świat z przymrużeniem oka.

Wieczór w Radiu Zet to muzyczne, czterogodzinne spotkanie z Marcinem Wojciechowskim. Od godziny 20:00 „Plus/minus lista Radia Zet” - codzienne (od poniedziałku do piątku) notowanie listy przebojów. W programie również „Plus/minus lista extra”, a w niej muzyczne propozycje, wywiady z gwiazdami, koncerty „na żywo”, premiery, informacje, światowe trendy muzyczne, zapowiedzi koncertowe, a także konkursy z nagrodami.

Od północy do trzeciej nad ranem pasmo łączące to, co już się wydarzyło z tym, co nadejdzie w najbliższych godzinach, czyli „Jasna strona nocy”. Jej gospodarzami będą wymiennie Hubert Radzikowski i Adrian Nowak.

Wraz z nadejściem wiosny zmienia się również weekendowa ramówka Radia Zet. W soboty o godzinie 6:00 słuchaczy przywita Michał Adamski z porankiem „Dzień dobry bardzo”. Od godziny 11:00 pasmo Mateusza Ptaszyńskiego „Czas wolny w Radiu Zet”, po którym mikrofon przejmie Michał Korościel i jego „Siła muzyki” (17:00-20:00) (więcej tutaj). O godzinie 20:00 imprezowe pasmo „Zet Dance” poprowadzi Adrian Nowak.

Michał Adamski rozpocznie również niedzielne poranki. O godzinie 9:00 Andrzej Stankiewicz ze swoimi gośćmi będzie podsumowywał polityczne wydarzenia mijających dni w programie „7. dzień tygodnia w Radiu Zet”. Od 10:00 nowy program „Co na pierwsze, co na drugie” poprowadzi Jakub Olszewski. Zaprezentuje subiektywny ranking rzeczy, miejsc i rozmaitości, czyli wszystkiego co „naj”. Gospodarzem pasma „Czas wolny w Radiu Zet” będzie Mateusz Ptaszyński. O godzinie 17:00 Szymon Majewski zaprosi na pełne humoru i pozytywnej energii autorskie rozmowy z gwiazdami w audycji „Nie mam pytań”, a po nich na antenie zabrzmi „Siła muzyki” Huberta Radzikowskiego. Niedzielne wieczory zakończy sportowe podsumowanie tego, co w mijającym tygodniu działo się na stadionach i wokół nich w Polsce i na świecie. „Sportowy finał tygodnia” (22:00-23:00) przygotowują dziennikarze redakcji sportowej Radia Zet: Marcin Powideł, Mikołaj Kruk, Krzysztof Wilanowski i Mateusz Warianka.

Od poniedziałku do piątku „Wiadomości Radia Zet” będzie można usłyszeć co pół godziny między 5:00 a 10:00 i 14:00 a 18:00, a w pozostałych porach - co godzinę; „Wiadomości sportowe” o 7:00, 9:00, 19:00, 20:00, 21:00 i 22:00, „Wiadomości kulturalne” o 12:00 i 18:00, a „Wiadomości ekonomiczne” o 10:00 i 15:00.
 
Ewelina Pacyna jest prowadzącą program „Dzień dobry bardziej”, foto: Eurozet
Ewelina Pacyna jest prowadzącą program „Dzień dobry bardziej”, foto: Eurozet
Agnieszka Kołodziejska jest prowadzącą program „Dzieje się w Radiu Zet”, foto: Eurozet
Agnieszka Kołodziejska jest prowadzącą program „Dzieje się w Radiu Zet”, foto: Eurozet
Beata Lubecka jest prowadzącą program „Gość Radia Zet”, foto: Eurozet
Beata Lubecka jest prowadzącą program „Gość Radia Zet”, foto: Eurozet


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...