reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Insight TV UHD zmieni nazwę na InUltra

dodano: 2022-06-25 07:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl/Vectra

InUltra Nadawany od 2019 roku w języku polskim kanał Insight TV UHD zmieni nazwę na InUltra. O tej modyfikacji informuje Grupa Vectra. Dostęp do stacji mają obecnie abonenci platform oraz sieci kablowych i IPTV, takich jak m.in. Polsat Box i Netia z Grupy Polsat Plus, Vectra i Jambox (Grupa Vectra), Toya, UPC Polska (Groupe Iliad), Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex i East & West. Nadawcą kanału jest firma TV Entertainment Reality Network B.V. (TERN) z Holandii.

InUltra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Insight TV UHD (InUltra) to kanał rozrywkowy z portfolio TV Entertainment Reality Network B.V. (TERN). W ofercie stacji widzowie znajdą programy motoryzacyjne, podróżnicze, sportowe czy militarne. Od 2019 roku kanał nadaje w języku polskim (więcej tutaj i tutaj). Na razie nie wiadomo, kiedy dojdzie do zmiany nazwy Insight TV UHD na InUltra.

Stacja dostępna jest obecnie w pakietach platformy Polsat Box (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV, takich jak Netia (więcej tutaj), Vectra (więcej tutaj), Jambox (więcej tutaj), Toya (więcej tutaj), UPC Polska (więcej tutaj), Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex (więcej tutaj) czy East & West (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...