reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: dekoder Evobox 4K w ofercie [wideo]

dodano: 2022-01-10 14:18 | aktualizacja: 2022-01-10 15:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia/satkurier.pl

Netia Evobox 4K 10 stycznia br. oferta Netii została wzbogacona o dekoder i kanały 4K. Netia Evobox 4K przypomina wyglądem dekoder Polsat Box 4K Lite, który działa w technologii satelitarnej lub IPTV. Oba te urządzenia są produkowane przez polską firmę InterPhone Service dla Grupy Polsat Plus, która jest właścicielem zarówno Netii, jak i Polsat Box. Natomiast kanałami, jakie można oglądać w IPTV Netii, są: Eleven Sports 1 4K i Insight TV UHD. Ile kosztuje dostęp do oferty 4K?

Netia
Netia Evobox 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wprowadzona do sprzedaży nowa oferta pakietowa Netii z kanałami 4K i nowym dekoderem Netia Evobox 4K jest dostępna na łączach własnych operatora.

Warto zauważyć, że Netia oferuje 4K we wszystkich, nawet najbardziej podstawowych pakietach TV. W przypadku dwóch pierwszych, podstawowych pakietów TV (S z 77 kanałami oraz M z 99 kanałami), korzystanie z wariantu 4K to wydatek + 5 zł miesięcznie w stosunku do standardowej oferty operatora (np. internet do 300 Mb/s z telewizją M za 65 zł miesięcznie).

Klienci, którzy wybiorą pakiet L (189 kanałów), czyli topowy spośród podstawowych, dostęp do treści 4K wraz z dekoderem Netia Evobox 4K otrzymają bez dodatkowych opłat. Przykładowo, dostęp do internetu o prędkości do 300 Mb/s i pakiet telewizyjny L 4K będzie kosztować 90 zł miesięcznie (3 miesiące gratis).

Przyspieszenie dostępu do internetu to koszt dodatkowych 10 zł (do 600 Mb/s) lub 20 zł (do 1 Gb/s) miesięcznie.
 

- Nasza nowa oferta zapewnia najlepszy na polskim rynku stosunek ceny do jakości i zawartości programowej. W cenie, w której inni oferują zwykły dostęp do internetu, Netia zapewnia nie tylko znakomitej jakości dostęp w technologiach światłowodowych, ale również usługi telewizyjne z szybkim, nowoczesnym dekoderem 4K - powiedział Tomasz Dakowski, dyrektor generalny obszaru B2C, członek zarządu Netii.

- Co więcej, korzystając z oferty Netii nie trzeba się martwić potencjalną utratą sygnału naziemnej telewizji cyfrowej i wydawać pieniędzy na nowy telewizor czy dekoder DVB-T2/HEVC. W Netii już w cenie samego dostępu do internetu można otrzymać pakiet z 77 kanałami i dekoderem HD - dodał.

Oferta kanałów 4K

Do pakietów S 4K, M 4K i L 4K abonent otrzymuje promocyjnie na cały okres trwania umowy dostęp do kanału Insight TV UHD. Jest to stacja poświęcona odważnym podróżom, inspirującej nauce i technologii oraz sportom ekstremalnym. Insight TV patrzy na świat z szerszej perspektywy, skupia się na ciekawych postaciach, eksploruje popularne społeczności. Pozycja w na liście kanałów: 31.

Inną nowością jest kanał Eleven Sports 1 4K, który w natywnej rozdzielczości 4K oferuje wybrane mecze LaLiga Santander oraz wyścigi Formuły 1. Stacja zameldowała się na pozycji 58. i jest dostępna wyłącznie w pakiecie Eleven Sports.

Fanów sportu zainteresować może promocja na pakiet sportowy, który składa się z 4 kanałów Eleven Sports (w tym Eleven Sports 1 4K) i Polsat Sport Premium (2 kanały i 4 serwisy PPV) w cenie 20 zł miesięcznie. Osobno pakiety te kosztują odpowiednio 10 zł i 20 zł, co daje łącznie 30 zł.

Dekoder Netia Evobox 4K

Netia Evobox 4K jest dekoderem najnowszej generacji przeznaczonym do odbioru kanałów za pośrednictwem sieci operatora. Do aktywacji dekodera i odbioru kanałów telewizyjnych oraz korzystania z serwisów online wymagane jest podłączenie dekodera do sieci Netia za pośrednictwem routera udostępniającego połączenie Wi-Fi lub połączenie przewodowe typu LAN.

Evobox 4K oferuje również możliwość odtwarzania materiałów multimedialnych, wideo, zdjęć i muzyki z zewnętrznej pamięci USB podłączonej do dekodera lub odtwarzanie plików multimedialnych udostępnionych w lokalnej sieci DLNA, np. na serwerach NAS.

Jak informuje operator, Netia Evobox 4K posiada m.in. cztery razy szybszy procesor i dwa razy więcej pamięci RAM w porównaniu z dekoderem Netia Evobox (odpowiednikiem Evobox IP w platformie Polsat Box); pilot Bluetooth. Wyglądem przypomina dekoder Polsat Box 4K Lite.

Na panelu tylnym dekodera umieszczono: gniazdo antenowe dla telewizji satelitarnej (nieaktywne), wyjście HDMI, port USB 2.0 (brak możliwości zapisu treści na zewnętrzne nośniki pamięci - tylko odczyt), złącze LAN (Ethernet) oraz wejście zasilania z zasilacza zewnętrznego DC IN 12 V.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...