reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ST i T-Mobile Czechy celem cyberataku na dużą skalę

dodano: 2022-06-27 15:50
autor: Dr. Hack | źródło: satelitnatv.sk/T-Mobile.cz

Anonymous haker cyberatak ukraina 360px W niedzielę 26 czerwca 2022 roku operatorzy Slovak Telekom i T-Mobile Czech Republic stali się celem zakrojonego na szeroką skalę cyberataku. W trybie ograniczonym istnieją głównie systemy wewnętrzne, bez których aplikacja lub strona internetowa nie mogą funkcjonować. Mogą też wystąpić problemy z dodzwonieniem na BOK. Sklepy operatorów są otwarte, ale o ile wewnętrzne systemy informatyczne nie zostaną przywrócone, będą działać tylko w ograniczonym trybie.

Slovak Telekom ST T-Mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wydano oświadczenie:

- Naszym najwyższym priorytetem jest, aby nasi klienci mogli przez cały czas korzystać z ich usług w naszych sieciach. Nawet w tej sytuacji dokładamy wszelkich starań, aby działanie usług dla naszych klientów odbywało się w pełnym trybie, niezależnie od tego, czy chodzi o mobilne stawki ryczałtowe, usługi przedpłacone, usługi stacjonarnego Internetu czy telewizji

– napisano w oświadczeniu Slovak Telekom.

- Przykro nam, że klienci nie mogą w tej chwili spełnić ich wymagań, ale nasze zespoły są w pełni zaangażowane w dzień iw nocy. Spodziewamy się, że odnawianie systemów wewnętrznych będzie następowało stopniowo i będziemy Państwa o tym na bieżąco informować. 


Nie wiadomo kto jest odpowiedzialny za ten cyberatak, ale można podejrzewać.
Strony internetowe Slovak Telekom i T-Mobile Czech działają, aczkolwiek wolniej i z pojawiającymi się komunikatami z błędami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telkomy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...