reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Televio: nowy pakiet tematyczny INFO

dodano: 2022-06-27 16:34 | aktualizacja: 2022-08-30 11:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: Televio

Televio pakiet Info 5 kanałów 360px Televio oferuje już nowy pakiet tematyczny – INFO, który daje dostęp do najpopularniejszych stacji informacyjnych, oferujących najnowsze wiadomości nie tylko z Polski, ale i ze świata. W ofercie znajduje się 5 kanałów informacyjnych – TVN24, TVN 24 BiS, BBC World News, News24, Biznes24, natomiast pozostałe kanały informacyjne, takie jak France 24, France 24 EN i Ukraina24 dostępne są bezpośrednio w pakietach podstawowych.

Televio
Televio pakiet Info 5 kanałów 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy pakiet można wypróbować już za 1 zł przez pierwszy miesiąc. Cena za pozostałe miesiące to 9,90 zł.

Televio rozszerza swoją usługę o kolejny pakiet. Jest to już druga pozycja na liście platformy, po pakiecie RELAX, która skupia kanały o jednej tematyce. Tym razem w ofercie pojawiło się 5 najpopularniejszych stacji informacyjnych.

Pakiet INFO został stworzony z myślą o osobach, które potrzebują szybkiego dostępu do najświeższych wiadomości. W nowej ofercie znaleźć można najważniejsze stacje informacyjno-publicystyczne prezentujące doniesienia o aktualnych wydarzeniach, również ze świata biznesu, gospodarki i ekonomii. To zestaw jednych z najchętniej oglądanych kanałów, które pozwalają być zawsze na bieżąco!

W ofercie Televio można również znaleźć inne kanały informacyjne, takie jak France24, France24 EN czy Ukraina24, które dostępne są we wszystkich pakietach podstawowych (BASIC, FAMILY, PREMIUM).

Ile kosztuje i jak zamówić pakiet INFO?
Nowy pakiet można wypróbować już za 1 zł za pierwszy miesiąc. Cena za kolejne miesiące to 9,90 zł.

Osoby, które korzystają już z Televio, mogą po prostu dodać go do swojej subskrypcji na stronie sklepu. Nowi klienci, aby skorzystać z oferty INFO, potrzebują najpierw subskrybować jeden z trzech podstawowych pakietów – BASIC, FAMILY lub PREMIUM.

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem i chcesz przetestować usługę, najlepszym wyborem będzie pakiet FAMILY, który można wypróbować już za 1 zł. W zestawie z pakietem INFO otrzymasz łącznie 90 kanałów za 2 zł przez pierwszy miesiąc.

Co jeszcze oferuje telewizja internetowa?
Televio to nowa na polskim rynku telewizja online, oferująca odbiór ponad 100 kanałów z każdego miejsca w Polsce i UE. Usługa działa przez Internet od dowolnego dostawcy, dzięki czemu można z niej korzystać zarówno w domu, jak i w ogrodzie czy w podróży.

Televio obsługuje większość platform, w tym telewizory Smart TV (Samsung, LG, Sony, Philips i inne), dekodery Android TV i Apple TV, urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS, a także przeglądarki internetowe. W najbliższym czasie usługa ruszy również ze
sprzedażą własnego dekodera.


 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...