dodano: 2022-07-04 10:10 | aktualizacja:
2022-07-04 12:53
autor: Janusz Sulisz |
źródło: Polsat Sport
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan transmisji - Wimbledon:
4 lipca (poniedziałek)
Polsat Sport/Polsat Sport Premium 1
14:30
Brandon Nakashima - Nick Kyrgios,
Komentarz: Dawid Olejniczak
16:30
Paula Badosa - Simona Halep,
Komentarz: Dawid Olejniczak
18:00
Botic Van De Zandschulp - Rafael Nadal,
Komentarz: Marcin Muras
Polsat Sport Extra
12:00
Alicja Rosolska/
Erin Routliffe - Asia Muhammad/Ena Shibahara,
Komentarz: Maciej Łuczak
14:00
Elena Rybakina - Petra Martić,
Komentarz: Filip Gawęcki
15:15
Jason Kubler - Taylor Fritz,
Komentarz: Filip Gawęcki
17:30
Amanda Anisimova - Harmony Tan,
Komentarz: Tomasz Tomaszewski
Polsat Sport News
12:00
Cristian Garin - Alex de Minaur,
Komentarz: Karol Stopa
14:00
Alize Cornet - Alja Tomljanović,
Komentarz: Michał Krogulec
15:15
Yifan Xu/Zhaoxuan Yang - Alexa Gurachi/Andreja Klepac,
Komentarz: Michał Krogulec
16:30
Jack Sock/Cori Gauff - Alize Cornet/Edouard Roger-Vasselin,
Polsat Sport Premium 2
12:00
Harriet Dart/Heather Watson - Ludmiła Kiczenok/Jelena Ostapenko,
14:00
Jamie Murray/Bruno Soares - Johnos Peers/Filip Polasek,
16:00
Robert Farah/Jelena Ostapenko - Nikola Cacić/Aleksandra Krunic,
17:20
Mate Pavić/Sania Mirza - John Peers/Gabriela Dabrowski,
Polsat Sport Premium 3
12:00
Alexander Blockx/Leanid Boika - Dylan Dietrich/Kilian Feldbausch,
13:00
Joao Fonseca/Juan Carlos Prado Angelo - Gonzalo Bueno/Ignacio Buse,
14:00
Yu-Yun Li - Taylah Preston,
15:00
Peter Nad/Martyn Pawelski - Mika Brunold/Nicholas Godsick,
Polsat Sport Premium 4
12:00
Weronika Ewald -
Nikola Bartunkova,
14:00
Jonny O'Mara/Ken Skupski - Kevin Krawietz/Andreas Mies,
16:00
Xu Mingge - Lucia Peyre,
Polsat Sport Premium 5
12:00
Martin Landaluce/Pedro Rodenas - Juan Manuel La Serna/Lautaro Midon,
13:00
Alexander Frusina/Hayden Jones - Ozan Colak/Learner Tien,
14:00
Lennon Roark Jones/Hayato Matsuoka - Jakub Mensik/Olaf Pieczkowski,
15:00
Bor Artnak/Hynek Barton - Paul Barbier Gazeu/Arthur Gea,
Polsat Sport Premium 6
12:00
Ella McDonald - Victoria Mboko,
14:00
Wesley Koolhof/Neal Skupski - Matthew Ebden/Max Purcell,
16:00
Talia Neilson Gatenby - Annabelle Xu,
17:00
Jean-Julien Rojer/Ena Shibahara - Matthew Ebden/Samantha Stosur,
Uwaga:
Godziny transmisji mogą ulec zmianie.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.