reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tottenham z własnym streamingiem Spursplay

dodano: 2022-07-11 23:27
autor: Janusz Sulisz | źródło: Spursplay

Spursplay tottenham Hotspur usługa streamingowa 360px Znany klub piłkarski z północnego Londynu - Tottenham Hotspur uruchomił nową, własną usługę streamingową Spursplay. Uruchomiona we współpracy z Endeavour Streaming, usługa Spursplay będzie prezentowała fanom relacje z przedsezonowych meczów towarzyskich mężczyzn Spurs przez cały lipiec, a także relacje na żywo z meczów u siebie U18 i U21, wybranych meczów wyjazdowych U21 oraz dodatkowych meczów kobiet w sezonie 2022/23. Ponadto oferuje ulepszoną ofertę dnia meczowego, w tym komentarz audio na żywo i pełne powtórki meczów z każdego spotkania, a także setki godzin materiałów archiwalnych.

Spursplay
Spursplay tottenham Hotspur usługa streamingowa 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spursplay będzie również zawierał treści dokumentalne, takie jak Antonio Conte: 202 dni , który dokumentuje pierwsze miesiące pracy kultowego włoskiego trenera. 

Spursplay jest dostępny w ramach rocznej subskrypcji w wysokości 45 funtów, obniżonej do 35 funtów dla posiadaczy karnetów i członków klubu. 

Pete Bellamy, starszy wiceprezes ds. Global Sports i International M&E, Endeavour Streaming, powiedział:

- Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy współpracować z Tottenhamem Hotspur w dostarczaniu zupełnie nowych doświadczeń OTT. Spursplay to pierwsza z wielu zespołowych usług skierowanych bezpośrednio do konsumentów, które uruchomimy w sporcie w Stanach Zjednoczonych, regionie EMEA i APAC. Ambicje klubów i zespołów z najwyższej półki skierowane bezpośrednio do konsumentów wykraczają daleko poza techniczne dostarczanie wideo. 

- Wiodące organizacje sportowe potrzebują partnera, który może doradzić i zrealizować najbardziej bezpośrednią drogę do wzrostu zarówno zaangażowania konsumentów, jak i przychodów. W Endeavour Streaming naszym zadaniem jest zapewnienie, aby SPURSPLAY dostarczał klubowi i jego fanom najwyższy poziom.  


Pierre-Olivier Bouche, dyrektor ds. mediów, programowania i operacji w Tottenham Hotspur, powiedział:

- Wierzymy, że Spursplay zrewolucjonizuje sposób, w jaki fani uzyskują dostęp do treści klubowych. Wiemy, że fani pragną powrotu akcji Spurs na żywo, a Spursplay będzie jedynym miejscem na to tego lata.


Źródło: tottenhamhotspur.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...