reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Tottenham z własnym streamingiem Spursplay

dodano: 2022-07-11 23:27
autor: Janusz Sulisz | źródło: Spursplay

Spursplay tottenham Hotspur usługa streamingowa 360px Znany klub piłkarski z północnego Londynu - Tottenham Hotspur uruchomił nową, własną usługę streamingową Spursplay. Uruchomiona we współpracy z Endeavour Streaming, usługa Spursplay będzie prezentowała fanom relacje z przedsezonowych meczów towarzyskich mężczyzn Spurs przez cały lipiec, a także relacje na żywo z meczów u siebie U18 i U21, wybranych meczów wyjazdowych U21 oraz dodatkowych meczów kobiet w sezonie 2022/23. Ponadto oferuje ulepszoną ofertę dnia meczowego, w tym komentarz audio na żywo i pełne powtórki meczów z każdego spotkania, a także setki godzin materiałów archiwalnych.

Spursplay
Spursplay tottenham Hotspur usługa streamingowa 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spursplay będzie również zawierał treści dokumentalne, takie jak Antonio Conte: 202 dni , który dokumentuje pierwsze miesiące pracy kultowego włoskiego trenera. 

Spursplay jest dostępny w ramach rocznej subskrypcji w wysokości 45 funtów, obniżonej do 35 funtów dla posiadaczy karnetów i członków klubu. 

Pete Bellamy, starszy wiceprezes ds. Global Sports i International M&E, Endeavour Streaming, powiedział:

- Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy współpracować z Tottenhamem Hotspur w dostarczaniu zupełnie nowych doświadczeń OTT. Spursplay to pierwsza z wielu zespołowych usług skierowanych bezpośrednio do konsumentów, które uruchomimy w sporcie w Stanach Zjednoczonych, regionie EMEA i APAC. Ambicje klubów i zespołów z najwyższej półki skierowane bezpośrednio do konsumentów wykraczają daleko poza techniczne dostarczanie wideo. 

- Wiodące organizacje sportowe potrzebują partnera, który może doradzić i zrealizować najbardziej bezpośrednią drogę do wzrostu zarówno zaangażowania konsumentów, jak i przychodów. W Endeavour Streaming naszym zadaniem jest zapewnienie, aby SPURSPLAY dostarczał klubowi i jego fanom najwyższy poziom.  


Pierre-Olivier Bouche, dyrektor ds. mediów, programowania i operacji w Tottenham Hotspur, powiedział:

- Wierzymy, że Spursplay zrewolucjonizuje sposób, w jaki fani uzyskują dostęp do treści klubowych. Wiemy, że fani pragną powrotu akcji Spurs na żywo, a Spursplay będzie jedynym miejscem na to tego lata.


Źródło: tottenhamhotspur.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...