reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Pielgrzymka papieża do Kanady w TV Trwam

dodano: 2022-07-24 12:07 | aktualizacja: 2022-07-24 22:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Lux Veritatis/satkurier.pl

TV Trwam pielgrzymka papieża Franciszka do Kanady W dniach 24-30 lipca br. papież Franciszek (Jorge Mario Bergoglio) odbędzie kolejną podróż apostolską. Tym razem Ojciec Święty przybędzie do Kanady (pod hasłem „Kroczyć razem”, z angielskiego „Walking Together”, z francuskiego „Marcher Ensemble”). Transmisje z poszczególnych etapów tej pielgrzymki zapowiadają TV Trwam i Radio Maryja.

TV Trwam pielgrzymka papieża Franciszka do Kanady


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 24 lipca br. o godzinie 19:20 nastąpi przylot papieża Franciszka do Kanady na lotnisko w Edmonton i jego oficjalne powitanie.

W poniedziałek, 25 lipca br. o godzinie 22:50 odbędzie się spotkanie Ojca Świętego z rdzenną ludnością pierwszych narodów, Metysów i Inuitów, w Maskwacis. W nocy z poniedziałku na wtorek, z 25 na 26 lipca br. o godzinie 0:45 odbędzie się spotkanie z rdzennymi mieszkańcami i z członkami wspólnoty parafialnej w kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Edmonton.

We wtorek, 26 lipca br. o godzinie 17:20 rozpocznie się msza święta na stadionie Commonwealth w Edmonton. W nocy z wtorku na środę, z 26 na 27 lipca br. o godzinie 1:00 papież Franciszek weźmie udział w pielgrzymce nad Jezioro Świętej Anny i odbędzie się Liturgia Słowa w Lac Ste. Anne.

W środę, 27 lipca br. o godzinie 17:00 nastąpi odlot papieża Franciszka z lotniska w Edmonton, a o godzinie 22:45 odbędzie się jego spotkanie z władzami cywilnymi, z przedstawicielami rdzennych mieszkańców i korpusu dyplomatycznego w Cytadeli.

W czwartek, 28 lipca br. o godzinie 15:20 rozpocznie się msza święta w narodowym sanktuarium Świętej Anny w Sainte Anne de Beaupré, a o godzinie 23:15 odbędą się nieszpory w katedrze Notre-Dame w Québeku.

W piątek, 29 lipca br. o godzinie 16:45 odbędzie się spotkanie papieża Franciszka z delegacją rdzennych mieszkańców obecnych w Québeku, a o godzinie 23:00 jego spotkanie z młodzieżą i osobami starszymi w Iqaluit. W nocy z piątku na sobotę, z 29 na 30 lipca br. o godzinie 0:15 odbędzie się ceremonia pożegnania Ojca Świętego na lotnisku w Iqaluit i jego wylot do Włoch i Watykanu (więcej tutaj).

Wizyta w Kanadzie będzie 37. pielgrzymką papieża Franciszka. Przypomnijmy, iż Ojciec Święty odwiedził w czasie swego pontyfikatu Brazylię, Jordanię, Palestynę, Izrael, Koreę Południową, Albanię, Francję, Turcję, Sri Lankę, Filipiny, Bośnię i Hercegowinę, Ekwador, Boliwię, Paragwaj, Stany Zjednoczone Ameryki, Kenię, Ugandę, Republikę Środkowoafrykańską, Kubę, Meksyk, Armenię, Polskę, Gruzję, Azerbejdżan, Szwecję, Egipt, Portugalię, Kolumbię, Birmę (Mjanma), Bangladesz, Chile, Peru, Szwajcarię, Irlandię, Litwę, Łotwę, Estonię, Panamę, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Maroko, Bułgarię, Macedonię Północną, Rumunię, Mozambik, Madagaskar, Mauritius, Tajlandię, Japonię, Irak, Węgry, Słowację, Cypr, Grecję i Maltę (więcej tutaj).

Pielgrzymka papieża Franciszka do Kanady - transmisje codziennie (od 24 lipca 2022 roku) w TV Trwam i Radiu Maryja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...