reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Mroczna strona lata w sierpniu w CI Polsat

dodano: 2022-07-25 08:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W sierpniu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Szokujące morderstwa: Kalifornia”, „Mistrzowie zbrodni” (sezon 2.), „Daj znać, jak będziesz w domu” i „Zabójcze wakacje”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w sierpniu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) odkrywać będzie mroczną stronę lata. W programie „Szokujące morderstwa: Kalifornia” widzowie dowiedzą się, że „słoneczny” stan Stanów Zjednoczonych Ameryki kryje niebezpieczne tajemnice, a seria „Zabójcze wakacje” ukaże, że nawet na urlopie może dojść do tragedii. Przejmująca seria „Daj znać, jak będziesz w domu” naświetli stale aktualny problem bezpieczeństwa kobiet w miejscach publicznych, a nowy sezon programu „Mistrzowie zbrodni” (sezon 2.) ukaże widzom, jak myślą i działają niebezpieczni mordercy, a także jak pracują śledczy, by ich powstrzymać.

Sierpień 2022 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Szokujące morderstwa: Kalifornia” („Real Murders of Orange County”)
emisja: we wtorki (od 2 sierpnia br.) o 22:00

Program „Szokujące morderstwa: Kalifornia” ukazuje przerażające zbrodnie, które wstrząsnęły zamożną społecznością południowej Kalifornii (więcej tutaj).

„Mistrzowie zbrodni” 2 („Murder Masterminds” 2)
emisja: w środy (od 10 sierpnia br.) o 21:00

Jak zapowiada nadawca, każdy odcinek serialu zabiera widzów w podróż do przejmującego i tajemniczego świata zbrodni. Widzowie najpierw przyglądać się będą się śledztwu - poszczególnym tropom i podejrzanym, a także zwrotom akcji będących skutkiem odkrywania kolejnych dowodów i formułowania nowych hipotez. Program prezentuje nagrania działań policyjnych, wywiady, a także fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, które składają się - jak zapewnia nadawca - na bardzo realistyczny obraz historii, od której nie sposób się oderwać. W drugiej części sprawa trafia do sądu. Prokuratora przygotowuje akt oskarżenia i dochodzi do procesu. Autentyczne nagrania z sali rozpraw pozwalają śledzić przebieg postępowania aż do ostatecznego werdyktu. Formuła serialu sprawia, że na podstawie wypowiedzi ekspertów, relacji detektywów, świadków, a czasem nawet samych oskarżonych, widz może przeprowadzić własne dochodzenie, wytypować sprawcę i snuć domysły dotyczące rozstrzygnięć sądowych (więcej tutaj).

„Daj znać, jak będziesz w domu” („Text me when you get home”)
emisja: w poniedziałki (od 22 sierpnia br.) o 21:00

Hashtag „#textmewhenyougethome” („#dajznaćjakbędzieszwdomu”) wywołał globalną dyskusję na temat bezbronności i braku bezpieczeństwa, które kobiety odczuwają samotnie w miejscach publicznych. Seria kryminalna „Daj znać, jak będziesz w domu” opowiada historie kobiet, które zostały uprowadzona, skrzywdzone, a nawet zamordowana przez kogoś, kogo spotkały w miejscach publicznych. W każdym odcinku ich historie opowiadane poprzez wywiady, którym towarzyszą rekonstrukcje wydarzeń, zapisy rozmów telefonicznych i inne cyfrowe „ślady” użyte przez śledczych do rozwiązania sprawy. W kilku odcinkach kobiety, które przetrwały atak swoich oprawców, zdecydowały się publicznie opowiedzieć o swoich przeżyciach.

„Zabójcze wakacje” („Sunshine Slayings”)
emisja: w czwartki (od 25 sierpnia br.) o 22:00

Co się dzieje, gdy podróż do raju zamienia się w krwawy koszmar? Każdy odcinek dotyczy prawdziwego morderstwa, które miało miejsce w egzotycznym miejscu - podczas gdy ofiara powinna cieszyć się podróżą życia. Seria kryminalna ukazuje, że zwłaszcza na wakacjach powinnyśmy zwracać baczną uwagę na nasze otoczenie i to, czy jesteśmy bezpieczni. Niestety, w przypadku wielu z tych historii, to właśnie urlopowe rozluźnienie i zbytnia ufność ofiar doprowadziły do tragedii w raju.
 
Bohaterka programu „Szokujące morderstwa: Kalifornia”, foto: A+E Networks
Bohaterka programu „Szokujące morderstwa: Kalifornia”, foto: A+E Networks
Bohaterka programu „Zabójcze wakacje”, foto: A+E Networks
Bohaterka programu „Zabójcze wakacje”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...