reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nuta Gold w ofercie platformy Canal+

dodano: 2022-07-29 23:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Nuta Gold Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nadawcy na forum.satkurier.pl, w czwartek, 28 lipca br. oferta platformy CANAL+ powiększyła się o kanał Nuta Gold. Stacja znalazła się na pozycji numer 159. Nadawcą kanału jest spółka MWE Music z grupy Michała Winnickiego.

Nuta Gold


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Parametry techniczne przekazu satelitarnego kanału Nuta Gold:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 119 (10,892 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: NUTA GOLD
PID V: 168 (MPEG-4/SD)
PID A: 112 (pol)
PID PCR: 168
SID: 4809
PID PMT: 1009
Provider: CANAL+
Kodowanie: brak (FTA)
Przepływność wideo: 1 Mbit/s
Przepływność dźwięku: 200 kbit/s

Nuta Gold to kanał o charakterze wyspecjalizowanym - muzycznym. W jego ofercie widzowie znajdą teledyski z szeroko pojętą muzyką rozrywkową, od lat 70 XX wieku do roku 2020 włącznie. Nadawcą kanału jest spółka MWE Music z grupy Michała Winnickiego (więcej tutaj).

Stacja rozpoczęła nadawanie w nocy z soboty na niedzielę, z 30 kwietnia br. na 1 maja br. Dodajmy, że przez kilka minut po starcie kanał był dostępny w przekazie satelitarnym, w tym także na liście platformy CANAL+, ale szybko emisja satelitarna została wstrzymana, w tym obecność na liście platformy CANAL+ (przekaz naziemny oraz w sieciach kablowych i IPTV był kontynuowany). Na początku maja br. przedstawiciel nadawcy zapowiedział na forum.satkurier.pl, że kanał będzie dostępny na liście platformy CANAL+ - nadawca musiał spełnić jednak warunki formalne w tym kierunku, takie jak m.in. otrzymanie koncesji od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT). Do powrotu przekazu satelitarnego doszło w czwartek, 28 lipca br. (więcej tutaj)

Przypomnijmy, że ostatnio abonenci platformy Canal+ zyskali dostęp do takich stacji jak Metro HD (więcej tutaj), Nickelodeon Ukraine Pluto TV (więcej tutaj), Polsat Games HD (więcej tutaj), Puls 2 HD (więcej tutaj i tutaj), Eleven Sports 1 4K (więcej tutaj), TeenNick HD i Music Box Polska (więcej tutaj). Ponadto obecne już w ofercie kanały TBN Polska i TV Republika zmieniły swoje pozycje na liście operatora (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...