reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Piątki w akcji” w sierpniu w Warner TV

dodano: 2022-07-31 17:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Warner TV Polska W sierpniu br. kanał Warner TV poleca swoim widzom w ramach pasma „Piątki w akcji” takie produkcje filmowe jak „Człowiek Tai Chi”, „Amerykański ninja”, „Kick-Ass 2” i „Godziny szczytu 3”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Piątki w akcji” w Warner TV:

Chloë Grace Moretz, Jim Carrey i Keanu Reeves w Warner TV - sierpniowe „Piątki w akcji”. Stacja zaprasza na rozpoczęcie weekendu w sensacyjny sposób. „Godziny szczytu 3”, „Amerykański ninja”, „Kick-Ass 2” i „Człowiek Tai Chi” - taki zestaw filmów kanał Warner TV przygotował w ramach sierpniowych „Piątków w akcji” - emisja od piątku, 5 sierpnia br. o godzinie 21:15.

Pasmo rozpocznie „Człowiek Tai Chi” (emisja w piątek, 5 sierpnia br. o godzinie 21:15), reżyserski debiut Keanu Reevesa, gwiazdy kina akcji i mistrza wykonów w filmowych sekwencjach walk. W roli głównej Keanu Reeves obsadził Tigera Hu Chena, z którym wcześniej współpracował na planach filmów „Matrix Reaktywacja” i „Matrix Rewolucje”. Postać ta bierze udział w azjatyckich walkach organizowanych przez nielegalną grupę, prowadzoną przez Donakę Marka. Bohaterowie zmienią się z partnerów we wrogów, a fabuła zapewni widzom solidną porcję rozrywki w popisowych scenach akcji.

Gwiazda „Amerykańskiego ninja” (emisja w piątek, 12 sierpnia br. o godzinie 21:20) to Michael Dudikoff. Jego filmowa passa rozpoczęła się właśnie od tej produkcji, dzięki której publiczność zobaczyła opowieść o sztukach walki w zachodnim wydaniu. Aktor wcielił się w Joe Armstronga, żołnierza amerykańskiej armii. Przekazano mu dowodzenie nad wojskowym konwojem, który został zaatakowany przez zamaskowanych wojowników ninja. Jedną z pasażerek konwoju była także córka dowódcy bazy wojskowej. Dzięki znajomości karate, aikido i judo Armstrong zdołał ją ocalić, lecz nikt inny oprócz tych dwóch postaci nie przeżył ataku. Podejrzenie dokonania zabójstwa padnie na głównego bohatera, który będzie musiał oczyścić się z zarzutów.

Producentem „Kick-Ass 2” (emisja w piątek, 19 sierpnia br. o godzinie 22:20) jest Brad Pitt. To przewrotna historia, której protagonistą jest Dave Lizowski, wielbiciel super bohaterów. Sam chce zostać herosem z super mocami. Chociaż ich nie posiada, nie powstrzymuje go to przed walką ze złoczyńcami. W emitowanym przez Warner TV sequelu do pierwszego filmu o tym samym tytule, on i poznana wcześniej Hit Girl wkraczają do akcji po dłuższej przerwie. Tym razem muszą walczyć z grupą złoczyńców, na której czele stoi The Motherfucker. Pomagają im inni wojownicy - amatorzy, pod dowództwem pułkownika Stars and Stripes.

Pasmo zakończą „Godziny szczytu 3” (emisja w piątek, 26 sierpnia br. o godzinie 20:45) z Chrisem Tuckerem i Jackiem Chanem w rolach głównych. Lee i Carter spotkają się po trzech latach od zakończenia wydarzeń z filmu „Godziny szczytu 2”, gdy po pokonaniu złoczyńców poszli świętować zwycięstwo w kasynie. Lee eskortuje chińskiego ambasadora do Los Angeles, aby ten złożył zeznania obciążające przestępczą organizację, triadę. Drugi został oddelegowany do pracy w drogówce za niepowodzenia w innych obowiązkach. Gdy Carter słyszy o zamachu na ambasadora, udaje się na miejsce zdarzenia. Wtedy on i Lee spotykają się ponownie i łączą siły, by dorwać zamachowca (więcej tutaj).
 
Noémie Lenoir w filmie „Godziny szczytu 3”, foto: Photofest
Noémie Lenoir w filmie „Godziny szczytu 3”, foto: Photofest
Aaron Taylor-Johnson i Christopher Mintz-Plasse w filmie „Kick-Ass 2”, foto: Universal Pictures/Photofest/Warner Brothers
Aaron Taylor-Johnson i Christopher Mintz-Plasse w filmie „Kick-Ass 2”, foto: Universal Pictures/Photofest/Warner Brothers


„Piątki w akcji” - emisja w piątki około godz. 20:45 w Warner TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...