reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

3 nowe kanały w telewizyjnej ofercie sieci Play

dodano: 2022-08-01 14:29 | aktualizacja: 2022-08-02 11:28
autor: Anita Kaźmierska/Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad/satkurier.pl

Play Now Klienci telewizji Play Now i Play Now TV od poniedziałku, 1 sierpnia br. mogą oglądać 3 nowe kanały z portfolio AMC Networks International - UK, SundanceTV HD, CBS Europa HD i CBS Reality HD - które dołączyły do pakietu Extra. Dodatkowo przez najbliższe 3 miesiące będą one dostępne dla wszystkich użytkowników usług telewizyjnych sieci Play (P4, Groupe Iliad) za darmo, w ramach otwartego okna.

Play Now TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał CBS Reality to wspólny projekt grup AMC Networks International i CBS. Stacja w standardowej rozdzielczości zadebiutowała w Polsce w 1999 roku jako Reality TV. W 2006 roku nadawca podjął decyzję o zmianie marki tego kanału na Zone Reality. W 2012 roku stacja ta ponownie zmieniła nazwę - tym razem na CBS Reality, co było wynikiem nawiązania współpracy nadawcy z grupą CBS. W 2019 roku uruchomiono CBS Reality w wysokiej rozdzielczości (CBS Reality HD). Wersje SD i HD tego kanału mają identyczne ramówki. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy i seriale dokumentalne, programy rozrywkowe oraz magazyny poświęcone m.in. zagadnieniom medycznym, kryminalnym czy historycznym (więcej tutaj).

Kanał CBS Europa to wspólny projekt grup AMC Networks International i CBS. Stacja w standardowej rozdzielczości zadebiutowała w Polsce w 1999 roku jako Wizja Le Cinema. W 2022 roku zmieniła nazwę na Le Cinema, w 2003 na Europa Europa w 2006 na Zone Europa, a w 2012 na CBS Europa. W 2015 roku uruchomiono CBS Europa w wysokiej rozdzielczości (CBS Europa HD). Wersje SD i HD tego kanału mają identyczne ramówki. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy i seriale fabularne (więcej tutaj).

SundanceTV to kanał z portfolio AMC Networks International. Stacja zadebiutowała w Polsce pod nazwą Sundance Channel - w 2010 roku w wysokiej rozdzielczości, a w 2011 roku w standardowej rozdzielczości. Wersje SD i HD tego kanału mają identyczne ramówki. W 2016 roku stacja zmieniła nazwę na SundanceTV (SundanceTV HD). W ofercie kanału widzowie znajdą filmy i seriale fabularne oraz dokumenty (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie w telewizyjnej ofercie sieci Play pojawiły się takie kanały jak Nickelodeon Ukraine Pluto TV (więcej tutaj) i Studiomed TV HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...