reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bez rosyjskiego pakietu w Antik TV

dodano: 2022-08-11 18:49
autor: RO | źródło: parabola.cz

Antik Telecom Operator telekomunikacyjny Antik Telecom, mający siedzibę w Koszycach na Słowacji, przestał oferować swoim klientom pakiet rosyjskich kanałów telewizyjnych. W skład dodatkowej usługi wchodziły kanały publiczne i niektóre kanały komercyjne za cenę 3,90 euro miesięcznie. Oferta była dostępna tylko dla abonentów Antik TV w Internecie.

touchit.sk
Antik TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rosyjski pakiet (Ruský balík) został wprowadzony przez Antik Telecom w styczniu 2021 roku. W momencie uruchomienia były w nim dostępne kanały RTR Planeta, Rossija 24, Pierwyj, Dom Kino Premium, Dom Kino, Poechali!, Telekafe, Wremia, Telekanal O!, Bober, Muzyka Pierwogo, Gulli Girl, TiJi Russia, Karusel International, 8 kanal Int., 7D7, RTVi, RTVi Retro i Russian Travel Guide.

Część rosyjskich stacji (RTR Planeta, Rossija 24, Pierwyj) nie mogą być nadawane na terytorium Unii Europejskiej. Ich nadawcy znaleźli się na liście sankcji za inwazję Rosji na Ukrainę i rozpowszechnianie informacji propagandowych.

Klienci Antik Telecom mogą za to zamówić pakiet ukraińskich kanałów. Operator w ten sposób reaguje na liczną ukraińską mniejszość w Czechach i na Słowacji.

Ukraiński pakiet jest sprzedawany w cenie 2,9 euro. Są w nim zawarte kanały Ukraine 1 HD, Ukraine 2 HD, Dacha HD, Rybalka HD, Kus-Kus HD, FilmUADrama HD, FilmUALive HD, XSport HD, Star Cinema HD, Star Family HD, NLO TV1/NLO TV2 HD i 36,6 HD.

Antik Telecom świadczy usługi IPTV, OTT i DTH na Słowacji, a także sprzedaje swoje usługi w Czechach. Platforma satelitarna Antik Sat jest dystrybuowana przez satelitę Eutelsat 16A (16°E).

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...