reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

beIN dzielnie walczy z piractwem

dodano: 2022-08-26 15:05
autor: Dr. Hack | źródło: ACE

beIN Media Group Grupa beIN Media i Alliance for Creativity and Entertainment (ACE) potwierdziły pomyślne zamknięcie 9 nielegalnych pirackich witryn przez egipskie organy ścigania. W nalocie brało udział 16 egipskich policjantów, wspieranych przez egipskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Doprowadzono do ​​aresztowania dwóch operatorów i zajęcia domen, aktywów oraz sprzętu IT.

ACE/beIN Media Group
ACE Bein sports watch legally piractwo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Tych 9 zamkniętych stron w ramach tej operacji to:

  • yalla-shoot.today: aktywna od grudnia 2018 r. yalla-shoot.today była jedną z najpopularniejszych stron z transmisjami piłkarskimi na żywo w arabskojęzycznym świecie, z łączną liczbą 125 mln odwiedzin w ciągu ostatnich dwóch lat i nieco ponad 5 mln wizyt miesięcznie w tym okresie.
  •  yalla-shoot-kora.com: yalla-shoot-kora.com , strona działająca od lipca 2018 r., była popularną w regionie stroną z transmisjami piłkarskimi na żywo. To średnio nieco ponad 0,5 mln wizyt miesięcznie i łącznie 14,5 mln wizyt w ciągu ostatnich 2 lat.
  • yalla-shoot-arabia.com: aktywna od marca 2020 r. Yalla-Shoot-arabia.com była kolejną popularną w świecie arabskojęzycznym witryną z transmisjami meczów piłki nożnej. Witryna odnotowała łącznie 7,3 mln odwiedzin, czyli średnio 290 tys. odwiedzin miesięcznie w ciągu ostatnich 2 lat.
  • yalla-shoot-arabia.net: działa od marca 2021 r. yalla-shoot-arabia.net była jedną z najpopularniejszych stron z transmisjami piłkarskimi na żywo w regionie, z 7,511 mln odwiedzin w ciągu ostatnich 2 lat i prawie 600 tys. wizyt miesięcznie w tym okresie.
  • hdkoora.com: aktywna od początku 2018 r. hdkoora.com, popularna w regionie strona z transmisjami piłkarskimi live, odnotowała średnio prawie 600 tys. odwiedzin miesięcznie i łącznie 11,6 mln odwiedzających w ciągu ostatnich 3 lat.
  • kooora4k.com: działa od marca 2021 r. kooora4k.com była stroną z transmisjami piłkarskimi na żywo, którą w ciągu ostatnich 2 lat odwiedziło łącznie 5000 osób.
  • korawatch.com, kooralive-online.com i alqnassport.com: aktywne od marca 2021 r. zarówno korawatch.com, jak i kooralive-online.com były stronami z transmisjami piłkarskimi na żywo.

Wszystkie witryny dotarły do ​​użytkowników z kilku krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, w tym do Algierii, Maroka, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Tunezji, a także do odbiorców ze Stanów Zjednoczonych i języka arabskiego na całym świecie.

Dodać należy, że strony internetowe przyciągnęły w ciągu ostatnich 2 lat prawie 166 mln odwiedzających dla transmisji sportowych i programów rozrywkowych na żywo, zapewniając konsumentom dostęp do nielegalnego oglądania treści od 2019 r. Akcja ta opiera się na wspólnych wysiłkach ACE i beIN w regionie w celu zwalczania piractwa oraz kradzieży treści i własności intelektualnej. W czerwcu obie grupy pochwaliły lokalne organy ścigania za działania podjęte w celu zamknięcia dodatkowych 18 operacji pirackich, co zwiększyło całkowitą liczbę nielegalnych stron do 27.

Rzecznik beIN dodał:

- Ogromnie zachęcające jest obserwowanie ciągłych działań antypirackich podejmowanych przez naszych egipskich kolegów. To kolejne zwycięstwo fanów sportu, zawodników i klubów na wszystkich poziomach w całym sportowym ekosystemie. beIN jest zdeterminowany, aby wspierać walkę z piractwem w całym regionie, aby chronić ligi i innych nadawców. Cieszymy się, że nasze partnerstwo z ACE rozwija się, z wielkimi korzyściami, jakie mogą odnieść wszyscy interesariusze w świecie sportu z tego zamknięcia.


Źródło: alliance4creativity.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...