reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

FlixClassic z aplikacją na LG Smart TV

dodano: 2022-09-01 11:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: FlixClassic

FlixClassic Smart TV Platforma SVOD FlixClassic, która pozwala poznać i odkryć na nowo klasykę kinematografii z całego świata, jest już dostępna jako aplikacja na LG Smart TV z WebOS. Trwają prace nad aplikacjami Apple TV i Android TV, informuje dostawca usługi.

FlixClassic
FlixClassic Smart TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Miłośnicy kina mogą już korzystać z aplikacji FlixClassic na telewizorach LG Smart TV. Od sierpnia br. platforma z klasykami kina jest też dostępna na Samsung Smart TV z systemem operacyjnym Tizen. Twórcy platformy rozpoczęli już pracę nad udostępnieniem serwisu na Apple TV i Android TV.
 

− Dostajemy wiele pytań o Apple TV i Android TV od naszych widzów i osób zainteresowanych dostępem do biblioteki FlixClassic. Dlatego wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i stawiamy na dalszy rozwój platformy. Wkrótce miłośnicy klasyków kinowych będą mogli cieszyć się nowymi, dogodnymi dla siebie, możliwościami korzystania z serwisu − podkreśla Marcin Machnio, współtwórca platformy FlixClassic.

Na FlixClassic znajduje się obecnie ponad 330 filmów − od wielkich klasyków do kina kultowego i klasy B. Co tydzień wielbiciele kinematografii mogą cieszyć się nowymi tytułami starannie dobranymi przez Miłosza Stelmacha, kuratora programowego platformy. Wszystkie produkcje dostępne są w jakości HD w oryginalnych wersjach językowych oraz z polskim lektorem lub napisami.

Miesięczna subskrypcja FlixClassic kosztuje 12,99 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...