reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SkyShowtime ruszy 20 września. Kiedy w Polsce? [wideo]

dodano: 2022-09-05 12:34
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sky/satkurier.pl

SkyShowtime SkyShowtime - nowy ogólnoeuropejski serwis streamingowy, zostanie uruchomiony zadebiutuje w krajach skandynawskich, 20 września br. Następnie trafi do Holandii, na Półwysep Iberyjski i do Europy Środkowo-Wschodniej (w Polsce ma wystartować najpóźniej do końca marca 2023 roku). Serwis posiada ekskluzywne, premierowe hollywoodzkie filmy oraz seriale ze światowych wytwórni filmowych.

SkyShowtime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jako wspólne przedsięwzięcie Comcast – spółki macierzystej NBCUniversal i Sky – oraz Paramount Global, SkyShowtime zostanie uruchomiony w Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji dnia 20 września, a później, w czwartym kwartale 2022 roku rozszerzy swoją działalność o Holandię. Ponadto, SkyShowtime w nadchodzących miesiącach i do pierwszego kwartału 2023 roku będzie kontynuował swój rozwój, rozpoczynając działanie w Hiszpanii, Portugalii, Andorze i Europie Środkowo-Wschodniej (CEE). Rynki CEE obejmują Albanię, Bośnię i Hercegowinę, Bułgarię, Chorwację, Czechy, Węgry, Kosowo, Czarnogórę, Macedonię Północną, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację i Słowenię. Konkretne daty wprowadzenia i ceny na tych rynkach mają zostać ogłoszone w nadchodzących miesiącach.

Jak zapewnia operator, SkyShowtime łączy najlepszą rozrywkę od największych światowych studiów i twórców. - Oferując tysiące godzin wysokiej jakości rozrywki dla całej rodziny, serwis dostarczać będzie szerokiego wyboru spośród najbardziej wyczekiwanych seriali i filmów na świecie - podkreślają Comcast i Paramount.

W SkyShowtime mają znaleźć się ekskluzywne premiery kinowe wyprodukowane przez Paramount Pictures i Universal Pictures, dwóch najstarszych hollywoodzkich studiów filmowych, które razem stanowią prawie 50 proc. całkowitego biznesu filmowego w Hollywood.

SkyShowtime będzie domem dla selekcji nowych hitów filmowych po ich premierze kinowej, w tym „Top Gun: Maverick”, „Jurassic World Dominion”, „Minions: The Rise of Gru”, „The Northman”, „Sing 2”, „Sonic the Hedgehog 2”, „The Lost City”, „Downton Abbey: A New Era”, „Nope”, „Belfast”, „Ambulance” i „The Bad Guys”.

Ponadto, SkyShowtime będzie zawierał nowe seriale premium, treści dla dzieci i rodziny oraz selekcję kultowych zbiorów i polecenia od Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, Showtime, Sky Studios i Peacock – wszystko to w jednym miejscu. SkyShowtime będzie oferował również lokalne, oryginalne programy, filmy dokumentalne i inne produkcje z rodzimych rynków.

W krajach skandynawskich, w ramach partnerstwa z Paramount, SkyShowtime zastąpi Paramount+, umożliwiając obecnym i przyszłym klientom oglądanie ulubionych filmów Paramount+, takich jak: „Halo”, „Yellowstone”, „The Offer” i „Star Trek: Strange New Worlds”, a także oryginalnych produkcji Showtime: „Yellowjackets”, „Dexter: New Blood”, „Super Pumped: The Battle for Uber” i „The First Lady”. Po raz pierwszy subskrybenci uzyskają dostęp do jeszcze większej liczby nowych, ekskluzywnych seriali i filmów premium, uwzględniając wszystko to, co najlepsze w Universal Pictures, Sky Originals i NBCUniversal.

Od momentu uruchomienia klienci będą mogli oglądać premiery długo wyczekiwanych seriali: „American Gigolo”, Sky Originals „The Rising”, „The Fear Index”, „The Midwich Cuckoos” oraz 21. sezon „Law & Order” od Peacock. W nadchodzących miesiącach dodatkowo wśród nowości znajdą się: 5. sezon „Yellowstone”, „Pitch Perfect: Bumper in Berlin”, „Vampire Academy” i oryginalne seriale Showtime: 2. sezon „Yellowjackets” oraz „Let The Right One In”.
 

- Czas… na SkyShowtime - najlepszy serwis streamingowy w Europie. Zaledwie kilka miesięcy po otrzymaniu pełnej aprobaty organu regulacyjnego, SkyShowtime zostanie oficjalnie uruchomiony 20 września 2022 r. Jesteśmy podekscytowani, że nasi klienci mają dostęp do najnowszych seriali i premier filmowych z naszych kultowych i znanych na całym świecie studiów. Z niecierpliwością czekamy na podzielenie się dalszymi szczegółami na temat dat wprowadzenia platformy na inne rynki i udostępnienie SkyShowtime jeszcze większej liczbie osób w całej Europie - powiedział Monty Sarhan, dyrektor generalny SkyShowtime.

- Cieszymy się, że możemy uruchomić SkyShowtime w krajach skandynawskich i nie możemy się doczekać, aby zaoferować naszym klientom najlepszy wybór światowych seriali i filmów w jednym miejscu - skomentowała Henriette Skov, Regional General Manager SkyShowtime na Europę Północną.

Usługa będzie dostępna bezpośrednio dla konsumenta za pośrednictwem aplikacji SkyShowtime na urządzeniach Apple iOS, tvOS, Android oraz na stronie internetowej: www.skyshowtime.com. Miesięczna opłata za SkyShowtime wyniesie 6,99 EUR w Finlandii, 79 SEK w Szwecji, 79 NOK w Norwegii i 69 DKK w Danii. Cena dla polskiego rynku nie jest jeszcze znana.

SkyShowtime będzie również dostępny na rynkach skandynawskich za pośrednictwem następujących partnerów dystrybucyjnych: Allente, RiksTV, Ruutu, Sappa, Strim, Telenor, Tele2, Telia, Telmore i YouSee z grupy Nuuday oraz TV 2 Play.

Oparty na platformie Peacock, SkyShowtime został stworzony specjalnie dla krajów Europy i jest dedykowany tym właśnie rynkom. Wraz z biurami regionalnymi SkyShowtime, ma koncentrować się na kliencie i lokalnej obecności. Po uruchomieniu w ponad 20 krajach, aplikacja i oferta SkyShowtime będą dostępne w 18 różnych językach.

Uwaga! Oferta opisana w tej informacji prasowej jest przeznaczona dla krajów nordyckich i może się różnić w zależności od rynku.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...