reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP2: Laura Bączkiewicz jedzie na „Eurowizję Junior”

dodano: 2022-09-25 21:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W niedzielę, 25 września br. w TVP2 wyemitowany został premierowo (w kolejnych dniach pokażą go TVP HD, TVP Polonia i TVP Rozrywka) 4. odcinek programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022”. Był to finał. Widowisko poprowadził Aleksander Sikora („The Voice of Poland” w stacjach TVP2, TVP HD, TVP Wilno i TVP Rozrywka; „Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta). Wystąpili Wiktoria Gabor, Natalia Smaś, Ida Wargskog, Laura Bączkiewicz, Aleksander Maląg, Rafał Brzozowski („Jaka to melodia?”) i Marek Sierocki („Teleexpress”). Zwycięzca reprezentował będzie Polskę podczas „Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2022” w Erywaniu, stolicy Armenii.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 25 września 2022 roku podczas finału programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022” wyłoniono młodą wokalistę, która będzie reprezentowała nasz kraj w tegorocznym „Konkursie Piosenki Eurowizji Junior” w Armenii.

W finale wystąpiło czworo laureatów, troje zwycięzców odcinków tej edycji: Natalia Smaś, Aleksander Maląg, Ida Wargskog oraz Laura Bączkiewicz - zdobywczyni pierwszego w historii programu „Złotego Biletu”. Wykonawców w studiu wspierały gwiazdy: Wiktoria Gabor, Rafał Brzozowski („Jaka to melodia?” w TVP1 - więcej tutaj) i Marek Sierocki („Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info - więcej tutaj).

W pierwszej części finału każdy z uczestników zaprezentował piosenkę, zgodną z tematem wygranego przez siebie odcinka. Widzowie oraz jury zdecydowali, że do finałowej dogrywki dostali się Laura Bączkiewicz i Aleksander Maląg. W ścisłym finale młodzi wykonawcy zaśpiewali utwory przygotowane specjalnie na „Konkurs Piosenki Eurowizji Junior”. O wygranej Laury Bączkiewicz, a tym samym o uzyskaniu przez nią możliwości reprezentowania Polski podczas „Eurowizji Junior 2022”, zadecydowali widzowie w głosowaniu SMS-owym oraz jurorzy. Laura Bączkiewicz zaśpiewała piosenkę pod tytułem „To The Moon”.

Laura Bączkiewicz śpiewała w odcinku OneRepublic „Run”. Ma 11 lat. Mieszka w Koninie. Chodzi do czwartej klasy Szkoły Podstawowej w Koninie. Na co dzień uczy się śpiewu w Studiu Piosenki Estradowej Hit. Uwielbia muzykę oraz dubbing. Dubbinguje od ponad 2 lat w różnych bajkach, serialach i filmach. W programie „The Voice Kids” Laurze Bączkiewicz udało się znaleźć w finałowej dziewiątce programu.

Dodajmy, iż w latach poprzednich Polskę w „Konkursie Piosenki Eurowizji Junior” reprezentowały Roksana Węgiel „Roxie”, Wiktoria Gabor, Alicja Tracz i Sara Egwu-James (więcej tutaj).
 
Laura Bączkiewicz w programie „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022”, foto: Jan Bogacz
Laura Bączkiewicz w programie „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022”, foto: Jan Bogacz


„Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022” - emisja na kanałach TVP2, TVP HD, TVP Polonia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...