reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Canal+ 4K Ultra HD i Canal+ online w ofercie Toya

dodano: 2022-10-13 11:13 | aktualizacja: 2022-10-13 12:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TOYA/satkurier.pl

Toya Od 14 października br. w ofercie TOYA znajdzie się kanał telewizyjny CANAL+ 4K Ultra HD oraz serwis streamingowy CANAL+ online. Będą one dostępne dla wszystkich obecnych i nowych abonentów pakietu CANAL+ Prestige bez dodatkowych opłat. Pakiet dodatkowy CANAL+ Prestige kosztuje w TOYA 39 zł miesięcznie z okresem zobowiązania 24 miesiące i 49 zł miesięcznie z okresem zobowiązania 12 miesięcy.

Canal+ 4K Ultra HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD będzie dostępny w odbiornikach cyfrowych TOYA na pozycji 69. oraz na komputerach i w Smart TV za pośrednictwem serwisu streamingowego CANAL+ online. CANAL+ 4K Ultra HD to kanał premium, w którym transmitowane są wybrane wydarzenia sportowe, w tym m.in. mecze PKO BP Ekstraklasy, hiszpańskiej LaLiga Santander oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne CANAL+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne. Wszystko to w rozdzielczości 4K.

CANAL+ online umożliwia oglądanie wszystkich 13 kanałów linearnych z pakietu Prestige, a dodatkowo dostęp do bogatej biblioteki VOD CANAL+. Zawiera ona seriale, filmy, dokumenty i wiele oryginalnych produkcji własnych CANAL+, w tym m.in. „Minuta Ciszy”, „The Office PL”, „Król”, „Belfer”, „Kruk”, „Klangor” czy „Powrót”.

Dodatkową atrakcją dla abonentów TOYA jest dostęp do następujących kanałów tematycznych grupy CANAL+: Ale Kino+, Planete+, CANAL+ Kuchnia, CANAL+ Domo, Novelas+, MiniMini+, teleToon+, wraz z możliwością oglądania wybranych programów nawet po kilkunastu godzinach od emisji (tzw. catch up TV).

Warto zaznaczyć, że wszystkie kanały z pakietu Prestige oraz tematyczne są dostępne poza domem nie tylko w Polsce, ale i całej Unii Europejskiej.
 

- Mamy wielką satysfakcję, że zdołaliśmy osiągnąć porozumienie umożliwiające tak istotne wzbogacenie naszej oferty telewizyjnej. To z pewnością ucieszy naszych abonentów, którzy będą mogli oglądać ulubione programy w formule „gdzie chcesz i kiedy chcesz”, zgodnej z rozwijającym się trendem - mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA.

W wyniku tych zmian w portfolio TOYA znajdzie się 227 kanałów, w tym 183 w HD i 5 w 4K.

TOYA to szósty pod względem wielkości, w tym największy z wyłącznym udziałem kapitału polskiego, operator telewizji kablowej w Polsce. Zapewnia dostęp, zarówno stacjonarnie i mobilnie, do telewizji cyfrowej, Internetu oraz telefonii. Swoje usługi świadczy dla 170 tys. abonentów w kilku miastach sieci TOYA (Łódź, Kraków, Kutno, Mysłowice, Pabianice, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Przemyśl i Pisz) oraz dostarcza sygnał telewizji cyfrowej do 100 tys. gniazd w kilkunastu sieciach partnerskich na terenie całej Polski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...