reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SES z platformą DVB-S2X do dystrybucji sportu

dodano: 2022-10-19 20:39
autor: RO | źródło: SES

SES DVB-S2X 360 Luksemburski operator satelitarny SES uruchamia pierwszą dedykowaną platformę dla treści sportowych i wydarzeń w nowym standardzie DVB-S2X. To odpowiedź na szybko rosnącą bazę klientów sportowych i wydarzeń sportowych, które SES ma obsługiwać. Nowa platforma ma być dostępna w całej Europie i regionie MENA.

SES
SES Astra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa, dedykowana platforma rozpowszechniająca treści sportowe i wydarzenia zaoferuje potężny zasięg, obejmujący Europę, Bliski Wschód i Afrykę Północną. Operator zastosuje najnowszy standard transmisji DVB-S2X, umożliwiając właścicielom praw autorskich i autoryzowanym odbiorcom kanałów zwiększoną pojemność, wydajność, elastyczność i bezpieczeństwo sieci.

Platforma będzie wspierać różnych klientów, w tym nadawców, profesjonalne ligi sportowe, krajowe i międzynarodowe stowarzyszenia sportowe oraz posiadaczy praw sportowych, transmitujących najważniejsze wydarzenia sportowe odbywające się na całym świecie, w tym treści dotyczące sportów zimowych i sportów motorowych jeszcze w tym roku.

Jednym z pierwszych klientów nowej platformy w regionie EMEA jest WRC Promoter, który od lat współpracuje z SES, a teraz udaną współpracę chce rozszerzyć, aby zapewnić fanom sportów motorowych jeszcze więcej ekscytujących transmisji. SES z kolei od 2 lat obserwuje stale rosnącą potrzebę na wydarzenia sportowe i wydarzenia na żywo.

Jako lider w dziedzinie sportu i wydarzeń, SES każdego dnia transmituje ponad 700 godzin wydarzeń sportowych premium i współpracuje z ponad 500 klientami z branży sportowej i eventowej. SES nadaje szeroką gamę sportów - od profesjonalnej piłki nożnej kobiet i mężczyzn, futbolu amerykańskiego, tenisa, golfa i krykieta, po kolarstwo. Są to zwykłe mecze i spotkania z udziałem znanych lig, takich jak NFL, Premier League czy Serie A Women, a także sporty specjalistyczne, takie jak sporty motorowe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy satelitarni


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...