reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowa odsłona TVP VOD - nowe pakiety

dodano: 2022-10-21 10:08 | aktualizacja: 2022-10-21 14:33
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Redge Technologies/satkurier.pl

TVP VOD Telewizja Polska zaprezentowała nową odsłonę serwisu TVP VOD. Platforma działa teraz w oparciu o Redge Media Service Delivery Platform, zyskując nowy interfejs użytkownika i nowe funkcjonalności. Ponadto, TVP wprowadziła cztery płatne pakiety SVOD: TVP VOD+ na 30 dni w cenie 9,99 zł, na 90 dni za 14,99 zł, na 180 dni za 24,99 zł i na 365 dni w cenie 44,99 zł. Jak informuje TVP, właśnie trwają prace serwisowe związane z modernizacją platformy, co może powodować czasowe trudności w funkcjonowaniu serwisu.

TVP
TVP VOD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Wykup pakiet i ciesz się dostępem do zróżnicowanych tematycznie i gatunkowo treści: produkcji oryginalnych, prapremier oraz bogatej biblioteki największych filmowych i serialowych hitów. Starannie wyselekcjonowaną ofertę tytułów obejrzysz bez reklam” - zachęca TVP.

Użytkownik może dokonać płatności poprzez serwis Przelewy24 za pomocą metod płatności szybkich przelewów, Blika, kart płatniczych, płatności mobilnych (Apple Pay, Google Pay), portfeli elektronicznych obsługujących bezpieczne płatności dla TVP.

Nadal funkcjonować będzie Strefa ABO dająca dostęp bez dodatkowych opłat do rozszerzonej oferty TVP VOD dla osób opłacających abonament RTV oraz tych z zarejestrowanym odbiornikiem RTV, ale zwolnionych z opłacania abonamentu.

Rozwiązanie Redge Media SDP składa się z CMS oraz zintegrowanego modułu reklamowego e-commerce, analityki i CRM. Dedykowane aplikacje TVP VOD obejmują urządzenia mobilne z iOS i Androidem, urządzenia Android TV i Apple TV oraz smart TV Samsung (Tizen) i LG (WebOS). Wspierane jest też HbbTV. Ponadto, aplikacja działa na przeglądarkach internetowych i obsługuje technologie Chromecast i AirPlay.
 

- Nasza strategia rozwoju produktu odzwierciedla filozofię: „Digital na czele”. Zmienia się model konsumpcji mediów. Naszą misją jest tworzenie najwyższych standardów medialnych w Polsce. TVP VOD to centrum cyfrowej platformy Telewizji Polskiej, z bardzo nowoczesnymi funkcjonalnościami, które ożywią linearną telewizję. Projekt tak złożony nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie wyjątkowo doświadczonego partnera technologicznego - powiedział Marcin Klepacki, dyrektor Biura Dystrybucji TVP S.A.

- Wdrożenie TVP VOD wymagało zaangażowania ze strony klienta i jego otwartości na innowację. Wszystkie dotychczasowe aplikacje TVP VOD w ciągu jednego dnia zostały zastąpione nowymi, opartymi na Redge Media. W ciągu trzech miesięcy wdrożyliśmy kompletny produkt, wraz z HbbTV. To prawdopodobnie jeden z największych i najważniejszych projektów OTT uruchomionych w tym roku w regionie CEE - powiedział Mateusz Zawiślak, dyrektor działu aplikacji online w Redge Technologies.

W nowej aplikacji TVP VOD nie ma już możliwości oglądania kanałów na żywo, ale taka funkcja została wcześniej udostępniona w aplikacji TVP GO i to tam należy szukać telewizji online.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...