reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aplikacja TVP GO już dostępna

dodano: 2022-02-17 11:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

TVP GO 14 lutego br. Telewizja Polska udostępniała na urządzenia mobilne z iOS i Androidem swoją najnowszą aplikację - TVP GO, która docelowo zastąpi TVP VOD. Można ją pobrać na iPhone'y z systemem iOS 13.0 lub nowszym oraz na smartfony z Androidem w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja TVP GO umożliwia bezpłatne oglądanie kanałów TVP na żywo, a także treści VOD, w dowolnym miejscu i czasie - wystarczy, by smartfon był połączony z internetem (albo przez dane komórkowe, albo za pośrednictwem Wi-Fi).

Telewizja Polska
TVP GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby skorzystać z bezpłatnej aplikacji TVP GO, należy zalogować się danymi do posiadanego już konta TVP (lub dokonać najpierw rejestracji - poza adresem e-mail nie są wymagane żadne dodatkowe informacje).

TVP GO umożliwia dostęp do następujących kanałów telewizyjnych:

TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Info HD, TVP Sport HD, TVP Kobieta HD, TVP ABC, TVP Historia, TVP Dokument HD, TVP Kultura HD, TVP Polonia HD, TVP Rozrywka, TVP Historia 2 HD, TVP ABC 2 HD, TVP World HD, TVP Kultura 2 HD, Belsat TV HD, wszystkich 16 wersji TVP3 (w tym TVP Warszawa w HD). Zatem jest to znacznie szersza oferta niż ta dostępna aktualnie w ramach TVP VOD.
 
Ekran główny TVP GO, z telewizją na żywo

Co istotne TVP GO pozwala na obejrzenie trwającego właśnie programu od początku (funkcja restart), dostęp do audycji, które były emitowane w ciągu ostatnich 7 dni (catch up TV, na podstawie EPG) oraz przewijanie, zatrzymywanie i wznawianie programu (timeshift).

Choć tu warto wspomnieć, że restart i catch up TV nie są dostępne dla TVP Historia 2 HD, TVP ABC 2 HD, TVP World HD, TVP Kultura 2 HD, Belsat TV HD oraz wszystkich 16 wersji TVP3 (w tym TVP Warszawa w HD).
 
Kanał TVP3 Warszawa dostępny w aplikacji w HD

TVP GO zapewnia dostęp także do katalogu treści VOD

Aby przejść do katalogu VOD, należy wybrać w dolnej części ekranu ikonkę play.
 
Zakładka VOD w aplikacji TVP GO

Treści można dodawać do Ulubionych, za pomocą ikonki plusa. Są one później dostępne po wejściu w Profil w górnym prawym rogu i Ulubione. Trochę szkoda, że ulubione tytuły nie pokazują się pod ikonką gwiazdki w dolnej części ekranu - zamiast tego są tam rekomendacje.
 
Rekomendacje pod ikonką gwiazdki
Profil

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...