reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Aplikacja TVP GO już dostępna

dodano: 2022-02-17 11:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

TVP GO 14 lutego br. Telewizja Polska udostępniała na urządzenia mobilne z iOS i Androidem swoją najnowszą aplikację - TVP GO, która docelowo zastąpi TVP VOD. Można ją pobrać na iPhone'y z systemem iOS 13.0 lub nowszym oraz na smartfony z Androidem w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja TVP GO umożliwia bezpłatne oglądanie kanałów TVP na żywo, a także treści VOD, w dowolnym miejscu i czasie - wystarczy, by smartfon był połączony z internetem (albo przez dane komórkowe, albo za pośrednictwem Wi-Fi).

Telewizja Polska
TVP GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby skorzystać z bezpłatnej aplikacji TVP GO, należy zalogować się danymi do posiadanego już konta TVP (lub dokonać najpierw rejestracji - poza adresem e-mail nie są wymagane żadne dodatkowe informacje).

TVP GO umożliwia dostęp do następujących kanałów telewizyjnych:

TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Info HD, TVP Sport HD, TVP Kobieta HD, TVP ABC, TVP Historia, TVP Dokument HD, TVP Kultura HD, TVP Polonia HD, TVP Rozrywka, TVP Historia 2 HD, TVP ABC 2 HD, TVP World HD, TVP Kultura 2 HD, Belsat TV HD, wszystkich 16 wersji TVP3 (w tym TVP Warszawa w HD). Zatem jest to znacznie szersza oferta niż ta dostępna aktualnie w ramach TVP VOD.
 
Ekran główny TVP GO, z telewizją na żywo

Co istotne TVP GO pozwala na obejrzenie trwającego właśnie programu od początku (funkcja restart), dostęp do audycji, które były emitowane w ciągu ostatnich 7 dni (catch up TV, na podstawie EPG) oraz przewijanie, zatrzymywanie i wznawianie programu (timeshift).

Choć tu warto wspomnieć, że restart i catch up TV nie są dostępne dla TVP Historia 2 HD, TVP ABC 2 HD, TVP World HD, TVP Kultura 2 HD, Belsat TV HD oraz wszystkich 16 wersji TVP3 (w tym TVP Warszawa w HD).
 
Kanał TVP3 Warszawa dostępny w aplikacji w HD

TVP GO zapewnia dostęp także do katalogu treści VOD

Aby przejść do katalogu VOD, należy wybrać w dolnej części ekranu ikonkę play.
 
Zakładka VOD w aplikacji TVP GO

Treści można dodawać do Ulubionych, za pomocą ikonki plusa. Są one później dostępne po wejściu w Profil w górnym prawym rogu i Ulubione. Trochę szkoda, że ulubione tytuły nie pokazują się pod ikonką gwiazdki w dolnej części ekranu - zamiast tego są tam rekomendacje.
 
Rekomendacje pod ikonką gwiazdki
Profil

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...